To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

CS'owa twórczość. - [Grafika] by louiz

Louiz Vampire - Pią 06 Kwi, 2007 14:04
Temat postu: [Grafika] by louiz
moje male dziela glownie sygny robione pod nickiem el loco :)





















tyle reszta sie zgubila w sieci niestety :( to tylko mala ale fajna czesc tego co robilem :)

csowe wkrotce :D musze posciagac materialy :D

domeztoz - Pią 06 Kwi, 2007 14:21

fajne :mrgreen: zrob mi tez :mrgreen:
nappy - Pią 06 Kwi, 2007 15:06

Następny sigmejker ;< Przecież tutaj 95% nie jest Twojego autorstwa, ściągasz render + brushe mieszasz barwy ew. jakiś efekt i później mówisz, że to Ty zrobiłeś.

przykre :<

Plast!c - Pią 06 Kwi, 2007 17:22

Mnie sie tam podoba ;] Mi by sie nawet gotowcow nie chcialo robic/kopiowac ^^ wiec i tak respekt.
qBert - Pią 06 Kwi, 2007 17:25

Plast!c napisał/a:
Mnie sie tam podoba ;] Mi by sie nawet gotowcow nie chcialo robic/kopiowac ^^ wiec i tak respekt.

nappiemu nie chodzi o to ze to gotowce. chodzi o to ze on wziął grafiki jakieś, dodał kilka efektów i to wszystko... Imo dobrze jest coś takiego umieć sobie skrobnąć... Ja nie mam serca do nauki PSa nawet w takim stopniu i później muszę się prosić jak coś chce... pzdr

kyryry - Pią 06 Kwi, 2007 17:40

jakiego programu uzywasz ??
Uczulony` - Pią 06 Kwi, 2007 18:43

Mi sie czachy podobaja :lol:
siatkarz - Sob 07 Kwi, 2007 12:43

napiemu nigdy sie nic nie podoba i zawsze ma jakeis ale.. wiec lui nawet sie nie przejmuj :)
nappy - Sob 07 Kwi, 2007 16:27

siatkarz napisał/a:
napiemu nigdy sie nic nie podoba i zawsze ma jakeis ale.. wiec lui nawet sie nie przejmuj :)


odwal się, dzięki.

po co to piszesz w ogóle?

Po prostu wyraziłem swoje zdanie, nie lubie jak ktoś coś kradnie i podpisuje jako swoje.

WOJTAS - Wto 10 Kwi, 2007 02:06

nappy dlaczego uwazasz ze te prace nie sa jego skoro efekt nadany tym pracom zostal zrobiony wlasnie PRZEZ NIEGO ? wiec wychodzi na to ze to jego praca bo on zrobil tak zeby te sigi wygladaly tak jak wygladaja. o_O
(co za odp :D hahaha)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group