To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pro¶by i propozycje - Pro¶ba o Odbanowanie

Bury - Pon 07 Maj, 2007 17:51
Temat postu: :o
ja bym go dobanowal , dlatego ze on nie robi nikomu nic jak ktos z nim niezacznie ! "a zerami jest spree i jego kumple z ktorymi gra spary" ;] A co do spree to sporo razy jak bylem na bydzi jechal łacina przez mikrofon !! KIedy¶ jak ktos cos na niego powiedzial to sie znim klucil z 5 rund padlo wiele obrazliwch wyrazow !! Ale widać ze spree to jest jakis VIP i jemu wolno wszystko. Dziwne jest to ze spree nigdy niedostal bana !! A należalo mu sie i to juz wiele razy za slownictwo przez mikrofon. ale admini sie chyba boja bo to "spree" pro karacz !! ! to ze sie zna z adminami to nieznaczy ze niemoze dostac bana !!
domeztoz - Pon 07 Maj, 2007 18:02
Temat postu: Re: :o
Bury napisał/a:
a zerami jest spree i jego kumple z ktorymi gra spary


dlaczego uwazasz ze jestem zerem?

a czy wedlug ciebe moras, foxx, plastik tez sa zerami?

teczufka - Pon 07 Maj, 2007 18:07
Temat postu: Re: :o
Bury napisał/a:
ja bym go dobanowal
Dobanowac go bardziej nie moge, co najwyzej moge dobanowac Ciebie :hahaha:
Bury napisał/a:
on nie robi nikomu nic jak ktos z nim niezacznie
Ciekawe co zrobil 100lec, ze go zaatakowal dnia 22-04-2007 i uciekl, bo bedac z nimi w druzynie NIC nie slyszalem czy widzialem
Bury napisał/a:
a zerami jest spree i jego kumple z ktorymi gra spary
Spojrz na siebie, a szczegolnie na swoj poziom kultury, tu Ci moge bardzo duzo zarzucic
Bury napisał/a:
A co do spree to sporo razy jak bylem na bydzi jechal łacina przez mikrofon
Komenda record w konsolce nie dziala?
Bury napisał/a:
KIedy¶ jak ktos cos na niego powiedzial to sie znim klucil z 5 rund padlo wiele obrazliwch wyrazow
Jak wyzej
Bury napisał/a:
Dziwne jest to ze spree nigdy niedostal bana
Masz jakis dowod na twoje oskarzenia? Rzucasz slowa na wiatr i nie masz zadnego dowodu, a moze to [jakze nieudana] obrona kolegi z Elo Elo pro klanu plemnikow?
Bury napisał/a:
to ze sie zna z adminami to nieznaczy ze niemoze dostac bana
To samo sie tyczy Ciebie
Trel - Pon 07 Maj, 2007 18:08

haha bury, spree ma adma na b2 i nie zebym sie podlizywal (bo sie z nim wcale nie kumpluje, czy cos...) ale nie slyszalem zeby klnal przez mica czy wogole roil wioche... a Ty chcesz poprostu undbana dla 'kumpla z klanu PLEMNIKI' (lol), wiec watpie zeby Twoja wypowiedz cos tutaj zmienila. A adrux zasluzyl i do tego klamal ze bana dostal 2 tygodnie temu .

imo za miesiac

spree - Pon 07 Maj, 2007 18:10
Temat postu: Re: :o
domeztoz napisał/a:
Bury napisał/a:
a zerami jest spree i jego kumple z ktorymi gra spary


dlaczego uwazasz ze jestem zerem?

a czy wedlug ciebe moras, foxx, plastik tez sa zerami?


tu cie domez uderzył, jesli mówisz bury że ci z którymi gram sa zerami, to praktycznie obrażasz 50% ludzi graj±cych na serwerze, a co do przeklinania to czasem człowiekowi może się wymskn±ć adminowi czy graczowi, ale czy kiedykolwiek zabijałem kogo¶ specjalnie czy rzucałem fb/he swoim pod nogi?? wy tak robicie i za wasz± głupote dostajecie bany, bo niewiecie co to umiar :E !! i taka jest rama ;]
mam ci może przypomnieć jak ty "wszystkim nam jeszcze pokażesz" ? (HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA)
jalepszy post w dziale humor :banan:

Bury - Pon 07 Maj, 2007 21:07

Nie pisalem tego poto ze zmienie dla adruxa ban !! tylkoo to mi chodzi ze gdzie tu sprawiedliwosc !! on dostal bana za fb i tk, a klniecie i obrazanie wedlug mnie jest gorsze !! a z tymi zerami to moze tak nie caly team, ale spree sie tak wypowiedzal o calym clanie PLEMNIKOW - niewiem co nieby mialo to znaczycz ze jestesmy zerami jak nawet polowy clanu niewidzial jak graja i wogole, ale piszac ze jestesmy zerami to pisze nietylko o mnie kaszy adruxie i tam reszte ale i o just kill me!! W suemi to do ludzi co graja z spree spara to niemam nic, tylko do jednego = szefa ciagle ma jakis problem jakbym niemogl wejsc na bydzie, ostatnio tez pisal ze jestesmy zerami !! reszte teamu przepraszam ale szefo to zero !!
P-C P-K - Pon 07 Maj, 2007 21:17

Ale zalozcie sobie oddzielny topic o tym kto jest zerem kto nie i jaki to Bury i jego pleminiki biedny bo ich obrzucaja zerami. I wez sie za siebie i za werbalizacje swoich mysli bo nie da sie czytac twoich postow, taki belkot ze szkoda.
siatkarz - Pon 07 Maj, 2007 21:51

przypominam tlyko ze ban na forum = ban na serwerze... wiec plemniki nie pracujcie na wlasna niekorzysc!
wisnia - Pon 07 Maj, 2007 22:37

dyskusja o byle co... jak zasłurzył na bana to niech go ma .... ja np. jak gram to wylaczam mica i przynajmniej nie klne na servie tylko do mojego psa :E :crazy:
molti - Wto 08 Maj, 2007 19:48

wisnia napisał/a:
dyskusja o byle co...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group