To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Propozycja dodania de_dust2_remake2k do MC

RadukE - Wto 14 Sie, 2007 10:09

+bziuuum napisał/a:
na nie, lepiej dawać mapy, których dawno nie było, albo które nie są przeróbkami. Np cs_backalley a nie jakieś remake'i.


co za problem zeby dodac d2_remake ?? niech bedzie mozliwosc glosowania w nominacjach na nia i bedzie ok ... przeciez jak sie nie spodoba to ludzie nie beda glosowac na nia ... a komu to przeszkadza zeby na serwie lezala ??

S@ zdecydujcie cos w koncu :) cos nowego sie przyda...

qBert - Wto 14 Sie, 2007 12:05

RadukE napisał/a:
a komu to przeszkadza zeby na serwie lezala ??

a AR to się sam pewno wyczaruje, screeny na stronce i serwerze też?

RadukE - Wto 14 Sie, 2007 12:28

qBert napisał/a:
RadukE napisał/a:
a komu to przeszkadza zeby na serwie lezala ??

a AR to się sam pewno wyczaruje, screeny na stronce i serwerze też?


chyba nie jest ciezko to zrobic komus kto sie na tym zna ?? screany to male piwo ... gorzej z AR ;]

WOJTAS - Wto 14 Sie, 2007 13:45

nauczcie mnie kodowac strefy to wam to zrobie nawet dzisiaj... a screeny hmm... powiedzcie gdzie maja byc strefy i tez wam to zrobie :x
Fabi - Wto 14 Sie, 2007 22:28

Każda nowa mapa - odemnie głos na TAK tyle w tym temacie...Bo trzeba sobie urozmaicić "jadłospis" :lol: w tym przypadku mapy :E :] :twisted:
Aqq - Pią 17 Sie, 2007 23:45

kiedy mapa wchodzi na serwer ? :crazy:
HeSS - Sob 18 Sie, 2007 08:23

No wlasnie ja z wakacji wracam (znowu bede siac wioche :crazy: :crazy: ) to chcialbym pograc na tej mapce :D bo jest fajna :E
ROSOMAK - Sob 18 Sie, 2007 10:19

mysle ze dopiero po wakacjach cos chlopaki skreca jezeli wogole
qBert - Sob 18 Sie, 2007 17:39

Mi się wydaje że wy nie rozumiecie 1 rzeczy! To nie jest tylko wejście na FTPa, wrzucenie na serwer i zmiana MC... Trzeba zbadać bugi mapy, czy wystarczy respów, czy nie za mała/duża, zrobić strefy, przetestować je, zrobić screeny, wrzucić na stronkę i serwer. Jak komuś wydaje się że to takie proste, myślę że chłopaki podzielą się z wami pracą...
EDIT: Podejrzewam że większość z was nawet nie ściągnęła tej mapy i nie zobaczyła jej jak wygląda i czy ma ochotę ją grać. To skoro wam się nie chciało tego zrobić, pomyślcie ile oni mają pracy przy tym. Tak więc nie skamleć i czekać, bo oni nie zapomnieli...

domeztoz - Sob 18 Sie, 2007 19:44

RazeL napisał/a:
nauczcie mnie kodowac strefy to wam to zrobie nawet dzisiaj... a screeny hmm... powiedzcie gdzie maja byc strefy i tez wam to zrobie :x


Razel wybieram Cie [motyw z pokemonow ;) ]

chlopak sie zadeklarowal do pomocy... wiec Q nie mow ze plajerom sie nie chce...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group