To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Propozycja dodania de_dust2_remake2k do MC

Puma - Czw 13 Gru, 2007 01:42

Nie.
N0W!k - Pią 14 Gru, 2007 14:24

Tak niech zostanie dodana i djcie aktualny link by pobrac ja;p
Bo$s - Sob 15 Gru, 2007 10:19

http://download.yousendit.com/C713D96607FE4A02
ROSOMAK - Sob 15 Gru, 2007 10:40

to jak bedzie z ta mapka dodacie ja ??
Bo$s - Wto 29 Sty, 2008 10:16

i co się stao ??
qBert - Wto 29 Sty, 2008 14:56

mleko się wylało.

Zrób strefy do AR i można wrzucić chociaż nikt grać botmap nie będzie raczej (i hope so)

Bo$s - Wto 29 Sty, 2008 15:02

A powiedz mi dlaczego mapa, która Tobie się nie podoba =botmapa ? Jesteś jakimś wyznacznikiem jakości czy co? Ja lubię grać na tej mapie, więc wg Ciebie jestem botem tak? Gratuluję podejścia, oby tak dalej :0o:
WEGier - Wto 29 Sty, 2008 15:03

Bo$s napisał/a:
A powiedz mi dlaczego mapa, która Tobie się nie podoba =botmapa ? Jesteś jakimś wyznacznikiem jakości czy co? Ja lubię grać na tej mapie, więc wg Ciebie jestem botem tak? Gratuluję podejścia, oby tak dalej :0o:


właśnie miałem podobnie napisać ale sobie przypomniałem że ta chudzinka nie spała 31 godz i mu się myli :hahaha: :hahaha:

qBert - Wto 29 Sty, 2008 15:10

WEGier napisał/a:
Bo$s napisał/a:
A powiedz mi dlaczego mapa, która Tobie się nie podoba =botmapa ? Jesteś jakimś wyznacznikiem jakości czy co? Ja lubię grać na tej mapie, więc wg Ciebie jestem botem tak? Gratuluję podejścia, oby tak dalej :0o:


właśnie miałem podobnie napisać ale sobie przypomniałem że ta chudzinka nie spała 31 godz i mu się myli :hahaha: :hahaha:

mistrzu, te mapy są poprostu nierówne, sprzyjają jednej z drużyn, campieniu itd. Poza tym nie mają żadnego klimatu... Inne powodują spadek fpsów. Liczy się zabijanie a nie pole walki! Jedne mapy są dobre inne beznadziejne. Dlatego gra się na tych pierwszych. Myślisz że MC ESL bez powodu jest taki okrojony?

Bo$s - Wto 29 Sty, 2008 16:17

Cytat:
mistrzu, te mapy są poprostu nierówne, sprzyjają jednej z drużyn, campieniu itd. Poza tym nie mają żadnego klimatu... Inne powodują spadek fpsów. Liczy się zabijanie a nie pole walki! Jedne mapy są dobre inne beznadziejne. Dlatego gra się na tych pierwszych.

Ok, fajnie, mogłeś tak napisać, a nie od razu jechać 43 osoby, które zagłosowały na TAK od botów :0o:



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group