To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Choke 100 ?

potek - Pon 02 Lip, 2007 18:12

ja mam czasmi ale to czasami skoki tak do 50 ale zaraz spada i jest dobrze :)
teczufka - Pon 02 Lip, 2007 20:50

Dobra, mysle ze powinno sie grac lepiej, ale napewno nie w pelni komfortowo. Wyciskam tyle ile sie da w rozsadnych granicach.

Nie liczcie na gre na
Kod:
rate 25000
cl_updaterate 101
cl_cmdrate 101

Predzej zalecam gra na
Kod:
rate 15000 - 20000
cl_updaterate 60
cl_cmdrate 60

Powinno to podniesc komfort gry.

Anvi - Pon 02 Lip, 2007 21:30

Moras sie skarzyl wczoraj na choke 100, jak potrzebujesz kogos to z nim zagadaj
ROSOMAK - Wto 03 Lip, 2007 10:33

teczufka napisał/a:
Dobra, mysle ze powinno sie grac lepiej, ale napewno nie w pelni komfortowo. Wyciskam tyle ile sie da w rozsadnych granicach.

Nie liczcie na gre na
Kod:
rate 25000
cl_updaterate 101
cl_cmdrate 101

Predzej zalecam gra na
Kod:
rate 15000 - 20000
cl_updaterate 60
cl_cmdrate 60

Powinno to podniesc komfort gry.


Moim zdaniem ustawienie rate nic nie da , poniewaz to ze jest taki a nie inny komfort gry jest uzaleznione od jakosci netu na ktorym stoi serwer .Sam bawilem sie rate i nic nie dalo :) Wiadomo wazne jest tez kto ma jakiego dostawce netu bo np. u mnie moze byc dziadostwo a np. u Anviego czy innego gracza super. U mnie na sieci swojego czasu byl podobny problem i sprawa sie rozwiazala gdy kierownictwo dokupilo lacza .

No ale wieczorem sprobuje jeszcze tych ustawien co zaproponowales.

Pozdro

Moras - Wto 03 Lip, 2007 10:36

Anvi napisał/a:
Moras sie skarzyl wczoraj na choke 100, jak potrzebujesz kogos to z nim zagadaj


U mnie wlasnie git jest, ludzie sie skarzyli to ankiete zrobilem :P

Uczulony` - Wto 03 Lip, 2007 10:36

teczufka napisał/a:
Dobra, mysle ze powinno sie grac lepiej, ale napewno nie w pelni komfortowo. Wyciskam tyle ile sie da w rozsadnych granicach.

Nie liczcie na gre na
Kod:
rate 25000
cl_updaterate 101
cl_cmdrate 101

Predzej zalecam gra na
Kod:
rate 15000 - 20000
cl_updaterate 60
cl_cmdrate 60

Powinno to podniesc komfort gry.


ja gram na tym 1 i jakos mi sie nie tnie , (moze dlatego ze chocke skacze dopiero pod wieczor).

ROSOMAK - Wto 03 Lip, 2007 10:39

Uczulony` napisał/a:


ja gram na tym 1 i jakos mi sie nie tnie , (moze dlatego ze chocke skacze dopiero pod wieczor).


bo tu nie chodzi o rate tylko o to zewieczorem na telstenie smiga najwiecejosob i dlatego tak jest na serwie - pozostaje nam cierpliwie czekac i grac tak jak jest .Wiadomo wierni graczeb1 zawsze beda grali :]

RadukE - Śro 04 Lip, 2007 19:57

ROSOMAK napisał/a:
teczufka napisał/a:
Dobra, mysle ze powinno sie grac lepiej, ale napewno nie w pelni komfortowo. Wyciskam tyle ile sie da w rozsadnych granicach.

Nie liczcie na gre na
Kod:
rate 25000
cl_updaterate 101
cl_cmdrate 101

Predzej zalecam gra na
Kod:
rate 15000 - 20000
cl_updaterate 60
cl_cmdrate 60

Powinno to podniesc komfort gry.


Moim zdaniem ustawienie rate nic nie da , poniewaz to ze jest taki a nie inny komfort gry jest uzaleznione od jakosci netu na ktorym stoi serwer .Sam bawilem sie rate i nic nie dalo :) Wiadomo wazne jest tez kto ma jakiego dostawce netu bo np. u mnie moze byc dziadostwo a np. u Anviego czy innego gracza super. U mnie na sieci swojego czasu byl podobny problem i sprawa sie rozwiazala gdy kierownictwo dokupilo lacza .

No ale wieczorem sprobuje jeszcze tych ustawien co zaproponowales.

Pozdro


tukaczev poprawil i jest git .... rosomak milcz :E hehe ;-) duzo dala ingerencja tego oto pana xD mialem skaczacy choke od 0 do 100 a teraz mam 0 :) czasami 1 badz 3 ale grac sie da ;-) pozdro =]]


Uczulony` napisał/a:
teczufka napisał/a:
Dobra, mysle ze powinno sie grac lepiej, ale napewno nie w pelni komfortowo. Wyciskam tyle ile sie da w rozsadnych granicach.

Nie liczcie na gre na
Kod:
rate 25000
cl_updaterate 101
cl_cmdrate 101

Predzej zalecam gra na
Kod:
rate 15000 - 20000
cl_updaterate 60
cl_cmdrate 60

Powinno to podniesc komfort gry.


ja gram na tym 1 i jakos mi sie nie tnie , (moze dlatego ze chocke skacze dopiero pod wieczor).


choke nie powoduje tego ze sie gra tnie .... od choke jest opoznienie .... a co do wieczornych godzin .... to bez rozniczy bylo czy byla 10 , 15 , 20 , 3 w nocy .... choke skakal teraz nie skacze ..... rate poprawione na serwie jednak duzo dalo ....

ROSOMAK - Śro 04 Lip, 2007 20:25

RadukE napisał/a:
[cut]

Musze zwrocic honor bo zauwazylem wlasnie ze sie poprawilo :jezyk: Zlukam dzis tez inne ustawienia u siebie bo teraz gram na :
20000
101
101
inetrp 0,01

t: Tnijcie prosze cytaty, bo pol strony scrollowac trzeba



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group