To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Europeryjzacja

+bziuuum - Pią 03 Sie, 2007 12:55
Temat postu: Europeryjzacja
Proponuje niektóre komunikaty (szczególnie zasady gry, jako że jest to serwer TP) opisać również w języku angielskim. Byłem świadkiem sytuacji w której obcokrajowiec nie wiedział dlaczego jest zabijany przez antyrushera i zaczął strzelać po wszystkich ze swojego teamu. Wpływa to negatywnie na ludzi, którzy zaczynają opuszczać serwer.
MIKAS - Pią 03 Sie, 2007 13:01

W sumie.....










Czemu nie? :chytrus:

HeSS - Pią 03 Sie, 2007 13:06

Dobrze ze wkoncu ktos o tym napisal bo wedlug mnie takie cos powinno byc.
na tak !!

teczufka - Pią 03 Sie, 2007 13:07

Nie widze koniecznosci, jakoze one istnieja od dawna, tylko nikt mnie nie pytal :P
    say /forum
    say /forums
    say /strefy
    say /zones
    say /rasz
    say /rush
Moze macie jakies nowe propozycje

WEGier - Pią 03 Sie, 2007 13:07

po 15 sierpnia mogę pomóc w tłumaczeniu

say/rules

ciasteczkowy - Pią 03 Sie, 2007 13:09

W sumie miałem napisać żeby się bambus języków uczył , ale to nie jest głupi pomysł jak nawet pojawia się napis na środku cos tam Bydzia to mozna by zrobić też angielską wersje , trzeba iść z duchem czasu itd...
WEGier - Pią 03 Sie, 2007 13:15

właśnie miałem prosić o usunięcie tego napisu co sie pojawia na srodku ... wprawia mnie w złość <tupniece> od samego początku


błaaaagam wywalcie

ciasteczkowy - Pią 03 Sie, 2007 13:19

Jak Węgra denerwuje to znaczy że jest dobre więc zostawiamy :hahaha:
+bziuuum - Pią 03 Sie, 2007 13:20

może i są, ale użytkownik który wchodzi na serwer tego nie widzi :) Powinno się wyświetlać jakieś "before play check our rules, write on say /rules" i tam zasady serwa, strefy etc.
teczufka - Pią 03 Sie, 2007 13:22

Nie mamy "say /rules", bo wyszloby na to ze musimy caly regulamin z forum przepisac, no chybaze na dniach, jakos to uproscimy, a dalej to dodam


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group