To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Europeryjzacja

Rider - Śro 15 Sie, 2007 08:29

No w niemczeh tego akurat nie uświadczysz q. Akurat w tym aspekcie czyli porządku i czystości są oni raczej porządni wiem bo jeżdże do niemiec. Ja tam nie mam o nich złego zdania tak jak ponad połowa Polski :0o: A prawda jest taka że wszystkie nasze kompleksy wynikają z przeszłości nie potrafimy sie odciąć od tego co było i dalej w to brniemy :0o: A jeżel chodzi o bydło jakie wchodzi na serweq to zauważcie że to są dzieci 12-13 lat i to one robią bydło a o ile sie nie myle to polskie dzieci neo też tak robią ... a może sie myle ?? a może to jest uprzedzenie do zachodznich sąsiadów he ??
bamc - Śro 15 Sie, 2007 09:14

mi ostatnio cisneli ze jestem botem i ze skóra tez jest botem ! :( a ja nie mam 12-13 lat ;(
domeztoz - Śro 15 Sie, 2007 09:17

no widze ze ladnie sobie OFtopujecie... nie moge juz patrzec na te wasze posty no ale kazdy ma swoje zdanie jakie by nie bylo... Irys a z toba sie nie zgodze... to ze zagraniczne servery nie maja 'zasad' po polsku to nie znaczy ze bydzia ma nie miec 'zasad' w innych jezykach... chyba dobrze ze to 'my' robimy pierwszy krok w kierunku tej 'europeryzacji'. a jezeli chodzi o graczy z innych krajow to sam mam we frnd 2 osoby ze szwecji o 1 z irlandii i jestem pewien ze nie siali by wiochy...

sam mam jakies uprzedzenia do niemcow ale ja jestem ogolnie za

ps. piszcie na temat a nie sie zalicie na ten kraj... zalenie sie nic nie zmieni...

Uczulony` - Śro 15 Sie, 2007 09:26

ale za to lzej na sercu :P

@ topic jestem z jesli jescze nie napisalem

bamc - Śro 15 Sie, 2007 13:04

ja nie rozumiem po co dodawac support w innych jezykach jak i tak wejscie na bydzie o normalnej porze graniczy z cudem bo serwer jest zawsze full :D
no. 10 - Czw 16 Sie, 2007 09:20

say /wtf?
na tak

koJOt - Pią 17 Sie, 2007 17:27

Angielska wersja TAK ale w MINIMALNYM stopniu.. Teczka wspomnial ze sa angielskie wersje, ja zawsze gdy jest jakos koles non polish ladnie tlumacze co i jak ma wpisac i o co biega z tym TP.

Nie jestem przekonany do tlumaczenia wszystkiego bo to nie potrzebne :) a te napisy sa naprawde upierdliwe i przeszkadzaja w grze.

opar - Czw 23 Sie, 2007 07:07

Czytając temat po raz pierwszy stwierdziłem, że to dobry pomysł...
Dopiero jak zacząłem zwracać uwagę na obecność graczy zagranicznych stwierdziłem, że wcale nie jest ich tylu, żeby dodawać dodatkowe info.
Ponadto każdy wie jak działają wyświetlane napisy na płynność gry...
W moim przypadku ma to znaczący wpływ...
A tak na marginesie w moim uznaniu i tak jest za dużo info..- ale to już moje skromne zdanie (ulepsze kompa - przestanie przeszkadzać :mrgreen: )
bez odbioru

a ogólnie to dyskusja już nie na temat !! :)

cZiKen - Nie 09 Wrz, 2007 00:25

Wydaje mi sie ze juz niedlugo moze sie to przydac chodz nie czesto widac obco jezycznych graczy na serwerze :D
teczufka - Nie 24 Lut, 2008 23:51

Znalazlem chwile wolnego czasu i przepisalem plugin, aby zaleznie od wybranego jezyka na serwerze (amx_langmenu) pokazywal w tym jezyku wywolane komunikaty tj:
    say /forum
    say /forums
    say /admini [bardzo ubogie :) ]
    say /admins [bardzo ubogie :) ]
    say /admin [bardzo ubogie :) ]
    say /strefy
    say /zones
    say /rasz
    say /rush
    say /mapy [bardzo ubogie :) ]
    say /maps [bardzo ubogie :) ]

Prawdopodobnie w nastepny weekend zabiore sie za /rules czyli tzw. /zasady, ale zobaczymy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group