To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Forum i Strona - Informacje, pro¶by, skargi - Zapytanie o "przycisk - Otworz wszystkie w kartach"

Sinecod - Czw 09 Sie, 2007 15:44
Temat postu: Zapytanie o "przycisk - Otworz wszystkie w kartach"
Witam
Taki mam maly problem :P , otoz pelno tych postow sie mnozy i mnozy i czy nie dałoby sie dodac takiej OPCJI na forum ?

Wszystko przez Firefoxa i jego "karty" :)

domeztoz - Czw 09 Sie, 2007 15:48

jak ma ulatwiac to jestem za...
WOJTAS - Czw 09 Sie, 2007 16:31

to nie lepiej wejsc w opcje "posty nieprzeczytane" a potem "scrollem" naciskac i pootwierac sobie wszystkie watki w nowych kartach ? pomyslcie troszke :P
Sinecod - Czw 09 Sie, 2007 16:33

no ok ! ale ile razy mam klikac prawy przycisk myszy - otworz w nowej karcie jak bylby przycisk jeden i po problemie? A jak mam do klikniecia ze 10 razy albo wiecej :)
RadukE - Czw 09 Sie, 2007 18:52

no wlasnie ... razel pomysl :P to nie boli :D hehe :jezyk: dobry pomysl sinecod ;] a jednak cos tam masz w glowie :crazy:
teczufka - Czw 09 Sie, 2007 19:20

Chyba niektorzy zauwazyli wydajnosc naszego hostingu, chcecie nas bardziej pograzyc? Pozatym ogarnij np. 50 okien/zakladek z tematami, szczescia, nie widze sensu to raz, dwa forum bedzie jeszcze gorzej chodzic.
nappy - Czw 09 Sie, 2007 19:35

teczufka napisał/a:
Chyba niektorzy zauwazyli wydajnosc naszego hostingu, chcecie nas bardziej pograzyc? Pozatym ogarnij np. 50 okien/zakladek z tematami, szczescia, nie widze sensu to raz, dwa forum bedzie jeszcze gorzej chodzic.


a trzy, że Wam nic sie nie chce zrobic w kierunku polepszenia dzialania forum. Rosomak chyba chcial wam za free dac na jakis czas hosting a Wy co? Chociaz sprobowac mogliscie, sprawdzic jak dziala (kopia bazy + wrzucenie skryptu? Pare minut, ludzie...).

łebmajstry ;x

teczufka - Czw 09 Sie, 2007 19:37

Radze czytac wyraznie, szczegolnie slowo 1 MIESIAC, a administracja to nasza prywatna sprawa, to ze nie wybralismy oferty od Rosomaka, to nie znaczy ze nie planujemy czegos w forach prywatnych.
nappy - Czw 09 Sie, 2007 20:43

Planujecie, od pół roku...
ROSOMAK - Czw 09 Sie, 2007 20:45

teczufka napisał/a:
Radze czytac wyraznie, szczegolnie slowo 1 MIESIAC, a administracja to nasza prywatna sprawa, to ze nie wybralismy oferty od Rosomaka, to nie znaczy ze nie planujemy czegos w forach prywatnych.


Na chwile obecna moge zasponsorowac pol roku co nie oznacza ze i rok by nie dalo rady - tylko checi ,a z tego co pamietam to pisalem Teczce na gg ze zasponsoruje ale Panowie jak widac maja lepszy pomysl wiec poczekamy zobaczymy :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group