To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Forum i Strona - Informacje, prośby, skargi - HOSTING

ROSOMAK - Sob 11 Sie, 2007 00:00
Temat postu: HOSTING
Jestem w stanie zasponsorowac pol roku moze rok serwerek.
Prosze tylko o kontakt osoby adekwatnej do funkcji i checi.

Pozdrawiam.

P.S

polecam strone http://www.top100.pl/ tu macie podane hostingi ja pracuje w pierwszej 35 , ktora zasponsoruje z serwerem w polsce i kopia co 2 sekundy ( wola administratora forum - innym slowy forum bedzie zapierd..c)

Nie piszcie teraz , ze cos tam bo obecna firma to kurcze zenada daje forum za free i zmieniamy - nie macie czasu ja to zrobie ale moge tylko w nocy jak bede robil kopie.

Pozdro

P.S 1

- nie ubiegam sie o admina ani innych profitow , chce tylko aby forum chodzilo na miare obecnych mozliwosci technicznych.

nappy - Sob 11 Sie, 2007 00:44

A jak chcecie to moge zrobic ten backup i to wszystko przekopiowac, kiedy zakladalem forum i kupowalismy hosting na easyisp bylo OK - i kazdy tak mowil. Ale jak sie lud zjechal na tani hosting to sami widzicie jak jest...
Moras - Sob 11 Sie, 2007 07:23

Inicjatywa jest konkretna, nie bardzo wiem czemu mamy trzymac sie na sile tego easyisp :/
ciasteczkowy - Sob 11 Sie, 2007 07:55

Nie trzymamy się na siłe , ale czekamy na jeszcze jedna odpowiedź.
Po tym terminie jaka byłaby opłata bo sami wiecie jak trudno zebrac jakieś pieniądze.

qBert - Sob 11 Sie, 2007 09:25

boże, ciastek, daj już spokój z tymi problemami z pieniędzmi. Nakazuje się wszystkim @ po 20 zeta wpłacić, jak nie to papa. Zmieńcie ten hosting jak najprędzej...
ciasteczkowy - Sob 11 Sie, 2007 09:52

qBert napisał/a:
boże, ciastek, daj już spokój z tymi problemami z pieniędzmi. Nakazuje się wszystkim @ po 20 zeta wpłacić, jak nie to papa. Zmieńcie ten hosting jak najprędzej...


Ostatnio jak by nie BABCIA to nic by nie było bo nie moglismy uzbierac 100 zł....

nowik - Sob 11 Sie, 2007 10:09

Pozatym qBert PAMIĘTAJ że my nie bedziemy nikogo do placenia zmuszac, wplata jest DOBROWOLNA i taka zawsze pozostanie... Jak narazie staramy sie o serwer ZA DARMO tylko nie wiemy kiedy bedzie wiadome czy nam przyznaja czy nie...
ROSOMAK - Sob 11 Sie, 2007 10:59

no ja daje za darmo
w poniedzialek moge napisac czy na pol roku czy na rok.
Jezeli na pol roku to oplata miesieczna pozniej wynosi 8zl.
Mysle ze warto sprobowac, przeciez to nic nie kosztuje.

ciasteczkowy - Sob 11 Sie, 2007 11:09

Sprawa poszła do rozpatrzenia.
qBert - Sob 11 Sie, 2007 11:15

nowik napisał/a:
Pozatym qBert PAMIĘTAJ że my nie bedziemy nikogo do placenia zmuszac, wplata jest DOBROWOLNA i taka zawsze pozostanie

tylko dlaczego?
Serwery publiczne niektórych gier są płatne już i jakoś to nie przeszkadza nikomu. A nie wierze że to jest problem 20 złotych raz na rok zapłacić. Będąc adminem masz sporo przywilejów a za razem i obowiązków. Dlatego możesz się szarpnąć raz na jakiś czas...



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group