To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Forum i Strona - Informacje, prośby, skargi - HOSTING

ciasteczkowy - Pon 20 Sie, 2007 07:03

tymozyna napisał/a:


kiedys sami admini sie zrzucali na serwer zapytaj sie Damiana jakie byly jazdy i nieporozumienia. Wydawalo im sie ze skoro placa to moga wszystko.

Ludzi nie zmienisz.


Od tego to ja jestem żeby wszystkiego nie chcieli :D :P

ROSOMAK - Pon 20 Sie, 2007 07:27

Wogole nie rozumiem Waszej dyskusji o kasie w tym temacie , przeciez jest wyraznie napisane ze jest za darmo . Jezeli chodzi o serwer gry to zalozyc nowy temat i tyle - tam mozemy sie wypowiadac i proponowac roznego rodzaju rozwiazania. Ja w swojej firmie ( pracowalem tam przed armia i teraz wrocilem ) niestety nie moge takowego zrobic ale z mila checia bym sie dolozyl jezeli mialo by to w czyms pomoc.

Pozdro

kiciper - Wto 21 Sie, 2007 00:36

mh.... tak dla wytlumaczenia... nie che szukac, grzebac... solid postawil serw 1 :D + sponsor lacza za free...
2 maszynka druga jest postawiona przez graczy... i nigdy nie bylo problemu z tym iz ktos dal na serw czy nie dal.... to dzieki graczom stoi serw(+ sponsor lacza+@+S@+nasz bydziopisiator{fajna nazwa dla teczki} )i jest spoko mh... "jestem z bydzi"...( lubie ...") bydzia jest jaka jest i to dzieki nam wszystkim dlatego to jest bydzia :jezyk: sadze i wiem ze nawet jak by skonczyl sie sponsor co do lacza, to napweno nie biedzie problemu co do tego by znalazlo sie sianko na lacze :D

ROSOMAK - Pią 31 Sie, 2007 15:33

sprawa z hostingiem zalatwiona tak wiec czekamy aż chlopaki przewala sie na nowy serwerek :lol:
foXx - Pią 31 Sie, 2007 16:58

Tylko ogloscie wczesniej o nowym adresie xD

EDIT: qBek, kilka dni przed awaria forum ten adres wlasnie dla mnie nie dzialal, na forum wchodzilem jedynie przez http://cs.bydgoszcz.pl/fourm/ a jesli cs.telsten.com bedzie chodzilo to mego pytania nie bylo :P

qBert - Pią 31 Sie, 2007 17:02

Kod:
www.cs.telsten.com

ta domena pewno będzie działać cały czas... Więc możesz nie zauważyć nawet zmiany :P

teczufka - Pią 31 Sie, 2007 18:44

Niekoniecznie, prosilem sie do wczoraj, aby naprawili serwis www, dopiero po mojej interwencji wlaczyli usluge.
Zamykam (znow) sprawa w toku.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group