To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Dlaczego de_cpl_strike nie jest w MC?

Sinecod - Sob 25 Sie, 2007 14:24

teczufka napisał/a:
oglaby nadmiernie obciazyc kulejacy lekko serwer
ehhhh no i tyle z cpla :/ No ja za kazda odmiana na bydzi jestem za
+bziuuum - Pią 31 Sie, 2007 16:14

ja rowniez jestem za. im wiecej map, tym lepiej. Jest na koncu vote to gracze wybiora co dla nich nie bedzie nudne.
w0mbat - Pią 31 Sie, 2007 19:19

+bziuuum napisał/a:
Jest na koncu vote to gracze wybiora co dla nich nie bedzie nudne.
i tu pojawia sie problem bo zawsze wybieraja to samo :[
adaxdk - Pią 31 Sie, 2007 19:42

własinie,
ale przykładowo mozna by zrobic sonde na temat mapy ITALY, z tego co widziałem to nie jest lubianą mapką. Każdy nażeka jak zostaje wybrana przez taki sam vot wiekszosci na servie. Wiec dlaczego nazekaja ?
Wytłumaczycie mi to ktoś ?! :chytrus:



(Pytanie maze nie na obecny temat, za co sorki.)

oLKa - Pią 31 Sie, 2007 20:41

Wszyscy mówicie, ze fajna mapa, ze fajnie by sie grało... Ale spójrzcie prawdzie w oczy, grane są tylko inferno, d2, kabul, dust, train, nuke - najbardziej popularne mapy... Jak gram od 2-3 tygodni, (po dłuższej przerwie) to ani razu nie było Prodigy, italy, sunny, assault, forge, survivor... NIKT ich nie nominuje. Jak juz sie tak stanie to i tak polowa serva zaglosuje na d2 lub nuke :P
ritarded l. - Pią 31 Sie, 2007 20:53

i dobrze, poza brakiem map cpl i d1.
w0mbat - Pią 31 Sie, 2007 21:06

oLKa napisał/a:
NIKT ich nie nominuje.


nie nikt bo ja zawsze jak tylko na srw wejde to nominuje offica, survuvora, italke i inne tego typu mapy :crazy:

+bziuuum - Sob 01 Wrz, 2007 10:25

juz były różne głosy na ten temat, że to demokracją, że demorkacją została wybrana liczba map, po których dana mapa moze byc jeszcze raz nominowana. W/g mnie można by było zrobić tak, żeby mapa nie mogła być nominowana, do póki nie miną wszystkie mapy w MC ;) i w ostatnich momentach bedzie w vote coraz mniej map, az w koncu ostatnia mapa nie byłaby wybierana.

(wiem wiem, zaraz bedą głosy, że nie bedziemy zmieniac czegos, co juz wczesniej było wybrane przez nas [przez graczy] )

a poza tym skoro serwer cały czas jest pełny, to chyba znaczy ze ludziom sie podoba granie nawet na tych juz przejeżdzonych na maxa mapach. chociaż nie powiem, przydałoby sie czasami troche zmian i egzotyki ;)

qBert - Sob 01 Wrz, 2007 10:30

oLKa napisał/a:
ani razu nie było Prodigy, italy, sunny, assault, forge, survivor...

No to miałaś farta :P Ja niestety w ostatnim czasie grałem ze 2x italy i ze 2 sunny. Prodka niestety (bo go bardzo lubię!) nie grałem również, ale jakoś nie płacze tutaj jak co po niektórzy...

no. 10 - Pon 03 Wrz, 2007 06:29

mozna dodać a mam pytanie, kiedy w koncu usunięta zostanie mapa cs_italy ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group