To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Dlaczego de_cpl_strike nie jest w MC?

adaxdk - Pią 01 Lut, 2008 03:08

ja bym proponował jeszcze jeden temat założyć, tak dla jasności.
Bo$s - Pią 01 Lut, 2008 13:00

molti napisał/a:
Tez jestem za. Ale chyba wypadaloby zrobic ankiete ?

Ankieta dodana :) Głosować, głosować :)

domeztoz - Pią 01 Lut, 2008 13:18

no BA. dodawac nie pyszczyc
Aqq - Pon 04 Lut, 2008 21:25

oLKa napisał/a:
Wszyscy mówicie, ze fajna mapa, ze fajnie by sie grało... Ale spójrzcie prawdzie w oczy, grane są tylko inferno, d2, kabul, dust, train, nuke - najbardziej popularne mapy... Jak gram od 2-3 tygodni, (po dłuższej przerwie) to ani razu nie było Prodigy, italy, sunny, assault, forge, survivor... NIKT ich nie nominuje. Jak juz sie tak stanie to i tak polowa serva zaglosuje na d2 lub nuke :P


nie nominuje ponieważ ludzie moim zdaniem potrzebują innowacji.Trzeba coraz pokazywać się z nowymi pomysłami i liczyć się z tym, że nie które z nich zostaną albo zaakceptowane albo zostaną odrzucone.Ja osobiście jestem za wszystkim co nowe na bydzi podobnie jak Sinecod a to dlatego, że nigdy nie wiadomo co komu przypadnie do gustu :) .Oczywiście pozostaje też kwestia techniczna wprowadzania nowych map na serwer, ale ja myślę że dla chcącego nie ma rzeczy niemożliwych.Staram się zrozumieć teczke.

w0mbat - Pon 04 Lut, 2008 21:54

niestety czesto brakuje ludziów zeby zwotowac jakas normalna mapke typu survivor czy vertigo :(
Moras - Pon 04 Lut, 2008 22:46

w0mbat napisał/a:
niestety czesto brakuje ludziów zeby zwotowac jakas normalna mapke typu survivor czy vertigo :(


pewnie dlatego, ze wiekszosc nie uwaza tych ma za 'normalne' xD

WEGier - Wto 12 Lut, 2008 12:57

niestety pomimo dużej ilości głosów na TAK jesteśmy zmuszeni do odrzucenia waszej prośby. Trwały to tak długo ponieważ trwały jeszcze dyskusję w naszym gronie lecz niestety zwyciężyło komfort gry nad urozmaiceniem, ponieważ jak Teczka pisał wcześniej CPL_STRIKE i PIRANESSI wymaga większej ilości stref z powodu rozbudowanej mapy więc AR mógłby pogorszyć jakość gry z powodu nadmiernego obciążenia serwera.
Z ciężkim sercem muszę zamknąć temat bo jak wiecie jestem sam zwolennikiem nowości.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group