To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Humor - Cos co was bardzo rozsmieszylo....

domeztoz - Nie 01 Cze, 2008 08:17

po tamtej rozmowie byly jeszcze chyba 2 albo 3 proby ale nie odpisywalem... naprawde nie wiem czemu akurat ja... a u innych normalnie hmm
Viper - Pon 02 Cze, 2008 10:08

To chyba ze wzgledu na avart, może ktoś tym się zasugerował:P? :E :hahaha: :E
domeztoz - Śro 03 Gru, 2008 09:52

Domez 9:40:02
ej ide zaraz
Domez 9:40:11
bo mi sie kopiec kreta szykuje
Karolina G 9:40:27
o kuwa ja tez chce
Domez 9:40:35
mamy w ten weekend jakies zwaly z cwiczen?
Karolina G 9:40:35
<mniam>
Karolina G 9:40:41
chyba nie
Domez 9:40:41
hahahahahahahah
Karolina G 9:40:49
nie przewiduje tego
Domez 9:40:50
tyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy
Domez 9:40:55
ale nie taki kopiec.....
Domez 9:41:10
<dupa> <---
Karolina G 9:41:17
idz ty
Karolina G 9:41:25
<plask>




hue hue <zalamka> baby to maja pomysly... ciasto z rana. hmm

kiciper - Pią 05 Gru, 2008 20:22

A wiec tak tam po lewej z dolu maluje sobie garaz w srodku nagle zachcialo mi sie lac.... wychodze i co??? 5 jednostek strazy gasi moja budowe
Jak koledze powiedzialem ze sie jaramy to stwierdzil ze sobie robie z niego jaja



foXx - Pią 05 Gru, 2008 22:06

a co sie stanelo?
WOJTAS - Pią 05 Gru, 2008 22:35

jakis ludzic pewnie ognisko chcial sobie na dachu zrobic bo przypiScilo :D
adaxdk - Sob 06 Gru, 2008 03:24

foXx napisał/a:
a co sie stanelo?


pewnie cos sie palilo :)

no. 10 - Sob 06 Gru, 2008 15:18

HAHA xD
To ja mam takiego znajomego który zdawal egz na prawko nascie razy.
Jechalismy na jakas impreze czy cos, a ten nagle na skrzyzowaniu mowi do nas :" O tu krwa mnie najczesciej oblewali" :wow:

Ten sam czlowiek podczas finalu mam talentu jak tych dwoch zwyciezcow sie podnosili itp mowi nagle "ale to trzeba do czegos takiego miec silna psychike" :hahaha:

Ten sam czlowiek podczas finalu mam talentu jak spiewal jeden z finalistow "W spiewaniu jest najwazniejszy mocny jezyk"

W swieto zmarlych,jade z kobieta busem i jakas parada byla a ta do mnie "O ,koniami jada" hahahahahah

Typ z mojej grupy , wpada na zajecia spozniony o dobra godzine, na pytanie co sie stalo odparl "zatrzasnalem sie w mieszkaniu" (czlowiek 22 lata) hahahahaha

Dziewczyna z mojej grupy na cwiczeniach z Historii GB na pytanie kim był jeden z Tudorow (henry the III) odbarla "on byl mężem"

Moj dawny znajomy co duzo jara mowi cos takiego " Ja juz nie pale 2 tyg, bo nic do palenia nie mam, ale jak mam to se zapale, ale juz nie pale"|

Ten sam znajomy kiedys po treningu grzebie w torbie i mowi "Krwa mac nie mam majtek, nie mam zelonu, nie mam nic!"

kiciper - Wto 12 Sty, 2010 15:32

To nie kawal to sie wydarzylo wczoraj.

Do tesciowej przyjechal do pracy ...tak dalsza rodzina od strony babci... taki troszeczke starszej daty przedstawie tak po krotce rozmowe

- Wiesz Danusia ja wczoraj kupilem plazme 32cale, taka duza a jakie ma fajne kolory( takie przechwalanie dopowiedzcie sobie wiecej)
- I co podlaczyles??
- Tak ale sluchaj Danusia ja podlaczam ten telewizor wszystko chodzi.... ale ty wiesz co??? Ja tak czytam instrukcje i wiesz co tam pisze??
- Co??
- Ty wiesz ze ten telewizor ciagnie az 380W to ja sobie mysle o Nie... kto bedzie tyle placil za prad??? Bo Ja nie!!! Wiec go spakowalem i wynioslem na strych!!

:hahaha: :hahaha: :hahaha:
Tesciowa do tej pory sie nie moze pozbierac .... ze smiechu :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group