To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Prośba o admina: ritarded l. / VorteX^^

ritarded l. - Śro 24 Paź, 2007 17:42
Temat postu: Prośba o admina: ritarded l. / VorteX^^
- Imię: Krzysztof
- Nick: ritarded lolbot, VorteX^^, lamsen
- E-Mail: v0rtex@o2.pl
- Gadu-Gadu: 3927032
- Wiek: 20
- SteamID:STEAM_0:1:5359496 / Adres IP: mam neostrade, wiec nie ma sensu podawac
- Gdzie jeszcze się posiadało admina: b1, b2, kilka klanowych serwerow.

Jak juz wspomnialem, w godzinach wieczornych i nocnych czesto zdarza sie brak admina, ergo wies na serwerze. Zaczyna mi to przeszkadzac, bo nie po to wchodze do gry zeby sie uzerac, tylko postrzelac w glowy. Czesc starszych graczy pamieta czasy gdy adminowalem, roznie je wspominajac. Mam nadzieje ze ludzi "na nie" przekonuje moje zachowanie w ciagu ostatnich miesiecy. Jesli otrzymalbym @, za oczywiste uwazam wlaczenie mikrofonu (voice_enable 1) :)

Sinecod - Śro 24 Paź, 2007 17:45

wow no Vorek :) masz moj glos na TAK
WEGier - Śro 24 Paź, 2007 18:02

hmmm kurde rzeczywiście ostatnio zobaczyłem u ciebie zmianę na duży plus ... tzw witasz się :D
a poważnie : może nie od kilku miechów ale z miesiąc rzeczywiście luz był .... Vorku powiem Ci tak - narazie pozostaję neutralny ponieważ nie mówię NIE (bo widać zmiany) ani nie mówie TAK (jestem ciężki do przekonywania mnie, jak ktoś raz u mnie stracił zaufanie to ciężko je odzyskać)



neutralny

qBert - Śro 24 Paź, 2007 18:03

Pamiętam jak byłeś @ to w sumie było w porządku.
Następnie Ci go zabrali i była padaka. Wyzwiska itd.
Ostatnio faktycznie nie mam większych uwag (większych niż do siebie :P ) xD więc pod tym względem jestem na tak. Ale faktycznie tak często nikogo z @ nie ma i jest wioska? Prawie codziennie gram do ~1 w nocy i nieraz to nikogo nie ma już na serwerze... Ani admina ani graczy :P Jeśli potrzeba kolejnych adminów to Vorek (nie żaden lolbrot xD ) to dobry kandydat.

molti - Śro 24 Paź, 2007 18:20

Ja nie mam nic przeciwko :D TAK
x0x - Śro 24 Paź, 2007 18:30

qBert napisał/a:
Ale faktycznie tak często nikogo z @ nie ma i jest wioska?

tak często brakuje admina, a zwykłym użytkownikom trudno uspokoić jest czasami gracza\y :/
oczywiście jestem na TAK !!

foXx - Śro 24 Paź, 2007 18:53
Temat postu: Re: Prośba o admina: ritarded l. / VorteX^^
ritarded l. napisał/a:
Jesli otrzymalbym @, za oczywiste uwazam wlaczenie mikrofonu (voice_enable 1) :)


Jestem na TAK :E

Rider - Śro 24 Paź, 2007 19:15

Vorek jak dla mnie jak byłeś @ byłeś dobry i wszystko luz było no ale później wtopa hehe xD Szczerze mówiąc nie mam nic przeciwko bo na serwie zachowujesz sie dobrze no i co raz częściej Cie wiedze ;] ( pewno w większości sie mijamy ;) ) I tak zadecydują S@ :P
domeztoz - Śro 24 Paź, 2007 19:22

to co WEGier. neutral z przewaga na TAK

ed: a i masz u mnie 0.57 pkt do re5pectu za gif 'FU' :hahaha: :hahaha:

psychic - Śro 24 Paź, 2007 19:43

nie spodziewalem sie tej prosby zbytnio :D
ale oczywiscie vorek odpowiedni kanydat na @
jestem na tak

ps: pozniej dasz mi am i antharasa ukradniesz dla mnie :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group