To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Ogólnie o CS 1.6/CZ - rankingi ?

tryvial - Wto 20 Lis, 2007 10:17
Temat postu: rankingi ?
witam,

co myślicie o tego typu rankingach
http://www.game-monitor.c...rder=grank&pg=1
co jest brane pod uwage przy "wycenie" danego serwera ?
bo np widze koba gdzieś w czołówce, ale jak kilkakrotnie się tam wbiłem to widziałem 32 graczy na duscie, no lekkie przegięcie ;)

jesli temat był poruszany a go nie odnalazłem to sorka


BTW: bydzia na 48.

pzdr

helled

spree - Wto 20 Lis, 2007 11:44

nie wiem ale kiedyś na jakimś takim rankingu bydzie widziałem xD
Moras - Wto 20 Lis, 2007 12:13

no pewnie brana jest pod uwage glownie ilosc graczy na danym serwie w ciagu dnia,
im wiecej slotow (Koba)>tym wiecej graczy,
dla bydzi najlepszy bylby ranking dla 16-slotowych serwow (taki najbardziej obietkywny imo :P )

edit: a gdyby brano pod uwage atmosfere na serwie to pewnie bysmy niejden z tej czolowki tam wyprzedzili :rotfl2:

qBert - Wto 20 Lis, 2007 13:39

dokładnie, koba ma dużo slotów to i jest wysoko. No i dodatkowo jest bardzo popularna, stąd bez przerwy tam jest full i to na tylu slotach... Takie rankingi to raczej o kant dupy :P
tryvial - Wto 20 Lis, 2007 13:54
Temat postu: c.d.
oczywiście można sobie na logike pomyslec ze w takich rankingach biora pod uwage ilosc slotow, ich obciazenie w skali dnia, moze powtarzalnosc userow, ilosc userow nowych w danym okresie,
dla mnie byloby wazne zeby kazdy glos byl wazny, cos na zasadzie rockthevote, a nie jak sie nie podoba to bujaj garba :D
pewnie ilosc adminow, moze ich rotacja (nie wiem czy czesta to dobry znak)
moze ilosc rotujących map, może głosowanie na dodanie wybranej wczesniej w glosowaniu mapy do puli nominowanych

gdyby był portal skupiający graczy, to użytkownicy mogliby tworzyć rankingi, wg klimatu, wg poziomu graczy, mogłyby powstawać rankingi adminów, itp, itd - a wszystko mogłoby by sie odbywać na zasadzie - wchodzisz na serwer, ok ale godzisz się wypełnić ankietę po wyjściu z serwa, chociaz to z wymagałoby jakiejś kontroli, co by nie tworzyć fikcji przez działanie konkurencyjnych serwerów....ach za duzo tego :D


wiec moze inaczej - poza Bydzia, na jakich serwerach gracie ? (chyba ze to niepoprawne politycznie pytanie ;>)

Moras - Wto 20 Lis, 2007 14:00

nie wiem czy regulamin pozwala na to pytanie odpowiedziec :D
tryvial - Wto 20 Lis, 2007 14:08

no dobra serverspy załatwi sprawę :D
WEGier - Wto 20 Lis, 2007 14:22

h.e.l. napisał/a:
no dobra serverspy załatwi sprawę :D


szpiegos :D

spree - Wto 20 Lis, 2007 17:48

omg cba i inne te szmery bajery wszędzie zaczynają sięgać xD

@ racja taki ranking guzik mówi

[ Dodano: Nie 25 Lis, 2007 20:28 ]
chyba mozna clozet bo dyskusja zamilkła



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group