To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Forum i Strona - Informacje, prośby, skargi - Waga avatarów

adaxdk - Śro 16 Sty, 2008 20:44

C_nad_C napisał/a:
To jest forum cs'a czy animacji, obrazkow i innego typu graf??

A co to jest Server bydzia 1 czy forum Bydzi ?! Tak jak Bydzi VAC 1 moze sie rozwijac to czemu nie Forum również.
Vincent mysle ze nie zmieni to tak strasznie szybkości

Moras - Śro 16 Sty, 2008 20:49

roznica bedzie taka, ze pewnie zobacze nowy awatar qb i bedzie jeszcze bardziej denny od tego co ma teraz xD
adaxdk - Śro 16 Sty, 2008 20:50

hahahahahahahahaaa .... nie moglem sie powstrzymac ^^

qb to chociaż pokaż co chcesz nam pokazac, to naprawde moze pomoc w ostatecznej decyzji :P

domeztoz - Śro 16 Sty, 2008 23:07

w0mbat napisał/a:
mozna podniesc wage avatara o ile zlikwiduje sie podpisy albo chociaz ograniczy ilosc tych lipnych userbar-ow do co najwyżej 2 na 1 uzytkownika bo to dopiero zamula neta


targaj! ja mam tyle baruf ile chce! a avatary mozna podniesc... bo jestem ciekaw na jakie sobie pozmieniacie

qBert - Czw 17 Sty, 2008 00:15

domeztoz napisał/a:
w0mbat napisał/a:
mozna podniesc wage avatara o ile zlikwiduje sie podpisy albo chociaz ograniczy ilosc tych lipnych userbar-ow do co najwyżej 2 na 1 uzytkownika bo to dopiero zamula neta


targaj! ja mam tyle baruf ile chce! a avatary mozna podniesc... bo jestem ciekaw na jakie sobie pozmieniacie


no nie do końca bo możesz mieć max 100pix czyli 5 userbarów...

@justin - będzie taki że kopara wam opadnie :D
@moras - kneel to my sword... :D

v1ncent - Czw 17 Sty, 2008 00:21

100k przy łączu jak moje nie zrobiło by różnicy gdyby to faktycznie tak szybko szło. Poza tym jak będą większe to strona się biędzie ciągnąć w dół i będe kręcił myszą do upadłego.

Nie po to wchodzę na forum żeby oglądać 100k razy te same obrazki.
Dla mnie mogą być jeszcze mniejsze.

qBert - Czw 17 Sty, 2008 00:31

rozmiar zostaje. nie o to chodzi... A wiesz ile teraz jest że narzekasz na 100kilo? Bo imho nie będzie dużej różnicy... Tym bardziej że naprawdę, zassać te kilka kilo więcej to niezauważalna sprawa przy dzisiejszych łączach...
w0mbat - Czw 17 Sty, 2008 17:15

qBert napisał/a:

no nie do końca bo możesz mieć max 100pix czyli 5 userbarów...

i o 5 za dużo :[
molti - Czw 17 Sty, 2008 18:12

Mi w niczym nie przeszkadza wielkosc avatarow i przeszkadzac chyba nie bedzie. A jesli te avatary beda ciekawsze to czemu nie :P
bamc - Czw 17 Sty, 2008 18:42

zawsze mozna wylaczyc grafiki w przegladarce ;) albo zbanowac sciezke do avatarow w adblock'u :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group