To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Hyde Park - [TELEDYSKI] ciekawostki, komentarze i wszystko inne

Trel - Sob 12 Sty, 2008 20:26

oO

oo wombat huntera sluchasz ? : )

w0mbat - Sob 12 Sty, 2008 20:39

a jak :D
WEGier - Sob 12 Sty, 2008 20:52

proszę bez OT .... modek poprzesuwaj albo usuń zbędne komenty .... można założyć osobny temat do komentowania teledysków/muzyki ale do KOMENTOWANIA a nie kłótni że jakiś typ muzyki lub wykonawca jeden lubi drugi nie .... o gustach i polityce się nie dyskutuje. Jakiekolwiek początki kłótni typu HH to syf bo wolę metal albo że np wykonawca to taki i owaki a słuchający to <cenura> doprowadzi do skasowania tematu i rozdania wOŁrnów ;)

PS temat już założony - niech tylko modek przerzuci wszystkie komentarze tam i amen

WEGier - Sob 12 Sty, 2008 21:07
Temat postu: [TELEDYSKI] ciekawostki, komentarze i wszystko inne
Widząc że temat TELEDYSKI się przyjął i widzę dużo osób chciało by się jakoś z nami podzielić swoimi "odczuciami", może jakimiś ciekawostkami związanymi z umieszczonymi teledyskami lub po prostu napisać jakie mają wspomnienia z danym utworem. Obojętne co :P
Ale ostrzegam że jeżeli się zacznie zbędna dyskusja na temat gustów (jak kiedyś) to polecą wOŁrny i temat zniknie. Jeżeli masz napisać coś głupiego to lepiej zachowaj to dla siebie bo sobie odpoczniesz od forum :[ a Ciacho cię skopie :[

WEGier - Sob 28 Cze, 2008 12:29

http://cs.bydgoszcz.pl/fo...er=asc&start=75
sinecod szacunek :) ..... od dawna mi to po głowie łaziło ale mogłem skojarzyć :* :*

ehhhh te czasy :)

Sinecod - Sob 28 Cze, 2008 13:42

heh ... mnie to wczoraj taka jedna laska podrzucila .. co prawda to nie moje czasy ale nie powiem czadowy kawalek :)
Milo ze Cie uszczęśliwiłem wyngierku xD

mi sie najbardziej w tym teledysku podoba Delorean ... kurde zawsze chcialem ( i nadal) go miec ...

WEGier - Sob 28 Cze, 2008 14:36

no ja tez choruję na deloreana ... w sumie od "Powrotu do przyszłości" :) ostatnio był w tvn turbo
Moras - Sob 28 Cze, 2008 17:31

vw corrado tez Wam sie powinien podobac w takim razie ;p
WEGier - Nie 29 Cze, 2008 10:01

Moras napisał/a:
vw corrado tez Wam sie powinien podobac w takim razie ;p




eeeee widać że klasa jest na forum :) Corrado miał mój sąsiad ale mu się rozpadł :E
piękne auto ale nie zadbane ... przepadają :( bezpowrotnie ..... szkoda. Przy dzisiejszych kolubrynach stare typy aut naprawdę były ładniejsze



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group