To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Propozycja dodania de_dust2_2006

adaxdk - Wto 05 Lut, 2008 16:40

na zwykłym d2 CT obstawia 2 bsy A (3 wejscia dla tero) i B (2 wejscie dla tero), tutaj jest A gdzie sa az 4 wejscia i B z 3 wejsciami dla tero. CT bez szans nawet bez 'ogarniaczy' w tero. ale na tak bo juz sobie znalazlem miejsce do kosy ^^
Sinecod - Wto 05 Lut, 2008 17:12

no wiec ze tak powiem .... moze byc :)
Rider - Wto 05 Lut, 2008 19:29

Na nie, wiadomo jak to sie konczy będzie jak z Forge (moją ulubioną mapką) zagra sie 2 razy i koniec jak dodawać mapy to nowe a nie rimejki imo -.-'
w0mbat - Wto 05 Lut, 2008 21:15

mapka taka sobie :] watpie ze przejdzie bo trzeba by bylo zrobic wiecej niz 4-5 stref. pozatym gubie sie na niej i nie moge jej ogarnac :crazy:

wsio ryba co z nia zrobicie

domeztoz - Wto 05 Lut, 2008 23:20

heal yea! jak najbardziej tak!
psychic - Wto 05 Lut, 2008 23:39

na nie;p wystarczy zwykly d2 :)
Moras - Wto 05 Lut, 2008 23:41

psychic napisał/a:
na nie;p wystarczy zwykly d2 :)

Puma - Wto 05 Lut, 2008 23:49

Nieeee :crazy:
no. 10 - Śro 06 Lut, 2008 09:40

Lul oddalem glos na nie bo nie doczytalem i myslalem z e chodzii o 2002 , ale jestem zdecydowanie na tak, wszystko co nowe dobre, a noz sie przyjmie, np kiedy d2 byl juz grany a nie mozna dac do nominacji to np 2006 mogl by go zastapic i nie mozna by narzekac ze ciagle to samo, mapa podobna ale powiew swierzosci , wiec fajnie by bylo,gdyby dodano tą mapę


Co jest w tym najgorsze? Ze nawet po tym jak w temacie weźmie juz udzial znaczna część użytkowników, to na decyzję czekać trzeba ohohoho i jeszcze dlużej, czemu tak? Nawał pracy @ ? Jeśli tak to chociarz dajcie do informacji że prośba jest w trakcie rozpatrywania, bo czasem mozna odniesc wrazenie,ze nawet na 4um nie zagladacie :F Np jak w przypadku de_dust2_remake2k

opar - Wto 17 Cze, 2008 10:45

na nie... bo ja to bym zamienił mapę a nie dodał... noale ale jak będzie płakać nie będę i popieram obawy Ridera co do grywalności .... o ile na początku zdarzać się może, że będzie grywana o tyle później znikome są szanse na jej przetrwanie ... stanie się kolejną "martwą mapą w MC" :faja:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group