To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pchli targ - [Kupię] Troche rzeczy szybko

kiciper - Sob 09 Lut, 2008 10:09
Temat postu: [Kupię] Troche rzeczy szybko
Acer Aspire 5720ZG (T2310,15,4"+ ,NV-8400, 1GB,160GB,VHP)
3 Win XP
nawigacja +mapy europa zachodnia
wszystko za gotowke
zna sie ktos ile wyjdzie gdzie kupic
potrzebne na wtorek :D

WEGier - Pon 11 Lut, 2008 14:18

co do nawigacji to w polsce nie ma lepszego niż automapa 4 - Europy nie znam bo nie korzystałem (Będę dopiero w kwietniu)
W Europie jeździłem na TomTom i był dobry jak na trasę i większe miescowości
Ja jak jadę w trasę to zawszę biorę na kartę SD - AM, TT i ostatnio jeszcze IGO > wtedy nawet w trakcie problemów przeskakuję z jednego na drugi program. Nawigacji nigdy nie można ufać na 100%, służy raczej jako "wspomaganie" - podczas jazdy może walnąć byka i źle skręcisz lub za wcześnie/późno bo akurat błąd mapy lub chwilowe zakłócenia z zasięgiem. Łatwo się idzie tego nauczyć :)
Co do urządzenia to ja mam MIO169 ale możesz kupić już teraz za parę złotych dobry sprzęt - zwracaj uwagę żeby miało antenę zewnętrzną i dobry procesor, raczej kup markowego PDA (polecam Asusa i MIO)
chcesz coś więcej wiedzieć to napisz mi tutaj pytania ;)

potek - Pon 11 Lut, 2008 22:07

Mio C720 chyba lepszej nie kupisz za taką cene :) miałem okazje z nią pojezdzic i okazała się bardzo fajna dużo lepsza od seryjnej volvo (gdzie sama płytka z mapami kosztuje ~700zł). Do c720 mozesz wgrac bez problemu automape jak Ci się znudzi to co ma ;]
nowik - Wto 12 Lut, 2008 00:01

strona http://www.mio-tech.com napisał/a:
Szybko przyzwyczaisz się używać Mio C720 do robienia zdjęć, znajdowania miejsc i planowania tras, a także wyszukiwania kluczowych usług oraz miejsc wypoczynku lub rozrywki.

Opis iście po Polskiemu :D :D :D :D musiałem dodać ten komentarz wybaczcie :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group