To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Zmiana prowidera ??

Aqq - Śro 13 Lut, 2008 22:10

ROSOMAK napisał/a:
Temat wyglada nastepujaco - koszt uploadu 1 Mb i serwera ( maszyna na 4+ ) udalo mi sie ustalic na 110 zeta na miesiac . Przemyslalem temat na spokojnie i mysle , ze macie racje aby dac sobie na wstrzymanie - skladki itp. Jest jednak plus wiemy ile co i jak na przyszlosc :mrgreen:

Nie linczujcie mnie ;( chcialem dobrze i liczylem ze uda mi sie cos wiecej wywalczyc :lol:

Temat mysle do zamkniecia na jakis czas :jezyk:


czy to wszystko będzie lepsze od obecnego stanu serwera ? jeżeli tak, to warto by się nad tym zastanowić hmm... ?

foXx - Śro 13 Lut, 2008 22:23

A znajdziesz stale srodki utrzymania? Bo watpie zeby kazdy co miesiac wplacal te kilka zl.
psychic - Śro 13 Lut, 2008 22:32

nie ma na to szans
ritarded l. - Śro 13 Lut, 2008 22:52

foXx napisał/a:
A znajdziesz stale srodki utrzymania? Bo watpie zeby kazdy co miesiac wplacal te kilka zl.


yuo have just won 2 internets

qBert - Śro 13 Lut, 2008 23:30

176zeta za miecha by shootersi kosztowali... a przy kupnie na rok 136... Imho temat do zamknięcia. Takie pieniądze co miesiąc są NIE RE AL NE
adaxdk - Śro 13 Lut, 2008 23:39

Jestem w 100 % optymistą i wierze że by sie udało, raz, dwa, ale niewierze ze na dłuższą mete by wypaliło. Są osoby którym zależy na serwerze. Znalazło by się co najmniej czterech którym 50zł, co zapewne by przepili, by nie ciążyło.
'czterech' To wariant pesymistyczny...

C_nad_C - Śro 27 Lut, 2008 14:30

ja jestem przeciw
Jestem biedna studencina i licze grosz. Mi lagi na bydzi az tak nie przeszkadzaja :P Chyba ze zglosza sie te 4 osoby co by kase wylozyly (ale watpie), to by bylo po sprawie ze zbiorka. i pozostaje pytanie:
Aqq napisał/a:
czy to wszystko będzie lepsze od obecnego stanu serwera ?

v1ncent - Śro 27 Lut, 2008 21:55

nie ma mowy...
orion151 - Pią 15 Sie, 2008 16:58

ja mam do zaoferowania serwer na bydzie {2}, serwer stoi w Nakle w firmie Venturi System (www.venturi.pl), jeżeli jesteście chętni do adaptacji go na bydzie 2 chętnie, go udostepnie, wiecej info na gg 3625645
Uczulony` - Pią 15 Sie, 2008 17:10

fajnie by bylo zagrac jakies nowe mapki :D lub jakies fun , aim


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group