To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Zmiana prowidera ??

orion151 - Pią 15 Sie, 2008 20:29

oczywiście ze za darmo będzie :)
WOJTAS - Pią 15 Sie, 2008 20:56

no to jak za darmo to czemu nie xD
Puma - Sob 16 Sie, 2008 06:26

No no albo gun game xD tez beka :P albo sa takie fajne mapki tylko nie pamietam jak sie nazywaja gdzie sie gra w pilke nozna albo siatkowke xD to jest beka xD
no. 10 - Sob 16 Sie, 2008 08:28

Krótko mówiąc jakieś 4fun. Jak już będzie wiadome/pewne to niech osoba odpowiedzialna za konfig serwera zalozy topic z ankieta np czy mają być aim, czy ma to byc dm, itp
domeztoz - Sob 16 Sie, 2008 11:30

a dlaczego nie kz!? nie kumam! a nie lepiej z b2 zrobic 5/6 slotowy server kz z amx z oldboys2 [rip] a na nowym zrobic jakies ffa? nie lepiej? nie lepiej?

i nie piszcie mi tu ze na kz gra malo osob... jak jest dobry serwer kz [aktualnie jest ich deficyt]
to na slota sie czeka sporo czasu. a jeszcze jak jest dobry amx to taki server nie wymaga obecnosci adminow. amx chyba gdzies mam a map tez nie brakuje.

x0x - Sob 16 Sie, 2008 11:40

kz dobry wybór lepszy od surfow czy piłkni nożnej itp.
WOJTAS - Sob 16 Sie, 2008 12:41

watpie by kz byl lepszy od surfow ale to zalezy od ludzi. moim zdaniem malo kto bedzie gral ze "znajomych" na kz bo dla ludzi nowych w tym temacie to trudny orzech do zgryzienia :P a surfy sa proste jak je..... (pierdzenie)

a teraz pytanie ile slotow moglbys nam poswiecic drogi przyjacielu ;> jezeli powiedzmy bys mogl nam udostepnic lacza na 22 sloty to proponuje zrobic jeden server 10 slotow (kz/surf -> dla zabawy), a drugi 12 slotow (aim,DM,GG ->dla zabawy i "treningu" ze tak powiem xD )

jak cos to moge pomoc przy amx-e na kazdy server ;] (ale na bydzi/bydziach od tego jest tukaczev) ;p

wzr - Sob 16 Sie, 2008 12:48

ja bym był za KZ'ami :)
orion151 - Sob 16 Sie, 2008 12:49

ja mam do dyspozycji około 16-18 slotów, więcej raczej nie uda mi się wynegocjować, dobrze by było chyba zrobić serwer FFA, na TP gra bardzo dużo ludzi, czasem jest ciężko na niego się wbić, wiec FFA tez powinien być w miarę pełen, wolał bym nie dzielic tych 16 slotów na 2 serwery tylko zrobić na tym jeden, bo nie wiem co na to provider, może jakiś admin zabierze głos w tym temacie ?
Uczulony` - Sob 16 Sie, 2008 12:52

ffa i dm na nim


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group