To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Ogólnie o CS 1.6/CZ - dopalacze...

tryvial - Czw 21 Lut, 2008 11:31
Temat postu: dopalacze...
siema

jest pewna kwestia która mnie trapi xD od jakiegoś czasu. Znam trochę osób grających w csa i zdecydowana większość z nich wspomaga swoje umiejętności skillowo-aimowe różnego rodzaju "dopalaczami". Zdecydowana większość z nich to wielbiciele thc (dla niezorientowanych - http://pl.wikipedia.org/wiki/Tetrahydrokannabinol :P ), bywają również maniacy cięższych klimatów jak amfa czy cholera wie co jeszcze. Podobno na zawodach/turniejach tego typu "doping" jest niedozwolony. Nie jestem jakoś specjalnie młody, by mieć rówieśników grająch wciąż w gry na kompie :D , dlatego pytam :) gdy oglądam jakieś relacje na hstv.org, słucham tekstów komentatorów, czy nawet podczas gry na różnych serwach, wciąż widzę niki w stylu "ujarany" "stoned" czy jakkolwiek komuś tam wena twórcza pozwoli się nazwać, nie wspominając już o niektórych odgłosach wydobywających się z mikrofonów, to wciąż mam wrażenie, że niemal wszyscy chyba są ujarani zwyczajnie xD
Dlatego chcialbym Was wypytac
Czy w Waszym otoczeniu stosowanie "dopalaczy" jest popularne (czy może trafiam na kijową próbkę niereprezentatywną? :) )
Czy sami również je stosujecie ?
Jakie macie zdanie na ten temat ?


pzdr.
h.e.l.

psychic - Czw 21 Lut, 2008 12:35

no naturalnie ale alkohol, tylko czasem fps'y same spadaja, a komenda "fps_max" nic nie zmienia :/
WOJTAS - Czw 21 Lut, 2008 14:16

THC only xD
nappy - Czw 21 Lut, 2008 15:52

to ujarany to raczej dla lansu na serwerze. A ktoś, kto mówi, że lepiej mu się gra po zielsku to chyba nierówno pod sufitem ma. Albo jest tak tempy, że pali żeby mieć "jou elo wypas fazeee" a to w końcu /słaby bo słaby/ psychodelik jest. Tak samo ścierwo, cholera kto na tym gra? Koleś musi mieć naprawdę kiepskie gówno jak na fotelu może usiedzieć :E

Takie same bajki jak na hypciu pisali ostatnio, że kierowcy po kwasie albo grzybach prowadzą... jaa siuuurrrrr

Aqq - Czw 21 Lut, 2008 17:21

tutaj to tylko Razel powinien zabierać głos :hahaha: bo jeżeli chodzi o moje zdanie to dla mnie jest to tylko głupi mit.
potek - Czw 21 Lut, 2008 19:01

łyknij 10 tusipektów :P nie usiedzisz w miejscu :) . polecam na zawody sportowe, ja jak wezme 4 łapie obrecz od kosza dwiema rękami z miejsca ;D a bez tusiego nie złapie nawet jedną tylko obetre lekko. Oczywiście nie biore tego nachalnie od czasu do czasu na turnieje, jest to chyba najpopulariejszy srodek jaki stosują "sportowcy ;)
adaxdk - Czw 21 Lut, 2008 19:53

potek napisał/a:
łyknij 10 tusipektów :P nie usiedzisz w miejscu :) . polecam na zawody sportowe, ja jak wezme 4 łapie obrecz od kosza dwiema rękami z miejsca ;D a bez tusiego nie złapie nawet jedną tylko obetre lekko. Oczywiście nie biore tego nachalnie od czasu do czasu na turnieje, jest to chyba najpopulariejszy srodek jaki stosują "sportowcy ;)





Zapomniałeś dodać, że kaszlu nie masz xD

nappy - Czw 21 Lut, 2008 22:58

a wez np. 50x acodin ;) ajjaj to dopiero w kosza bys sobie w glowie mogl pograc :p

ale tak ogolnie to potek, efedryna na kazdego inaczej dziala. jednego uspokoi i bedzie mogl sie skupic na nauce a drugiego pobudzi wlasnie i bedzie pop*erdalal jak odrzutowiec :)

A ci co mysla, ze sie kiedykolwiek 'zjarali' czyms co kupili od kogos to sa w bledzie (: nie ma to jak prawdziwy indoor i ww :D

wzr - Czw 21 Lut, 2008 23:04

nie bierz acodinu xD mojego kumpla nery bolały po 12 tabletkach xD na matmie miał faze xD .... xD u lekarza powiedzieli ze ma cos z nerkami .... ;]
nappy - Czw 21 Lut, 2008 23:07

pOw poW napisał/a:
nie bierz acodinu xD mojego kumpla nery bolały po 12 tabletkach xD na matmie miał faze xD .... xD u lekaża powiedzieli ze ma cos z nerkami .... ;]


to niech baran zrobi test uczuleniowy.

co on chcial 12 tabletkami osiagnac? zamulic sie mozesz najwyzej i nic ponad to.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group