To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Ogólnie o CS 1.6/CZ - Wszystkie gry Steam za darmo!! HAKOWANIE STEAMA

qBert - Wto 18 Mar, 2008 22:32
Temat postu: Wszystkie gry Steam za darmo!! HAKOWANIE STEAMA
Zacznę od tego że wklejam to jako przestrogę. Dzisiaj taki o to trafił mi się kwiatek na moim forum. Nie mogłem uwierzyć wprost. Daje do poważnego działu bo mam nadzieję że dla niektórych będzie to przestrogą ;)

Cytat:
Witam

szukalem szukalem i znalazlem ! wiem jak oszukac STEAM

Zasada jest prosta:

Wystarczy wyslac Meila na adres ValveProject z odpowiednimi wierszami ktore oszukaja ich system. Dostalem je od znajomego dobrego Hakera sporo kasy za to zaplacilem ale podziele sie tym z wami Język trzeba wpisac troche swoich danych wiec sie nie pomylcie bo za drugim razem moze nie dzialac... w miejscie duzych liter wpisz swoje dane.

ps. musisz posiadac minimum jedna oryginalna (zakupiona) gre na swoim steamie.. na szczescnie obojetnie jaka Uśmiech


a wiec :

na adres [cenzura] wyslij meila o tresci :


##.steam.apps.%$5$**-
##.steam.apss.%%decode.x.x.x%
hll##x2k
hll##x3k
hll##x4k
##.steam.apps.%%LOGIN%%
##.steam.apps.%%HASLO%%
hll##serch.download#3


taka ma byc tresc waszego Emaila.. od razu po wyslaniu na wasz login beda dostepne wszystkie gry na STEAMA

motode sprawdzalem osobicie wraz ze znajomymi

pozdrawiam

Moras - Wto 18 Mar, 2008 23:03

bez przesady :/
Puma - Wto 18 Mar, 2008 23:12

Medal mu dac za tego poscika x.X :hahaha:
Aqq - Wto 18 Mar, 2008 23:13

podpucha ? nie wierze ze to działa.
qBert - Wto 18 Mar, 2008 23:27

widzisz, problem w tym że działa. Najbardziej podatni są nowi użytkownicy. Jak założyłem stałke w domu to pamiętam że grałem w taką gierkę - nitto 1420. Takie wyścigi na 1/4 mili. I kiedyś coś tam w google szukałem, ja ci patrzę a tam kody jakieś. I też coś tam trzeba było wysłać gdzieś login i hasło. Wchodzę na konto za jakiś czas a tam fury nie ma, kasy też. Ktoś mi całe obrabował. Dałem się wkręcić :/ Tylko że nie znałem wtedy reguł rządzących internetem itp itd. Jak wiecie moja stronka jest generalnie o csie. Zagląda tam także dużo małolatów którzy nie wiedzą jak się binduje etc. I oni są podatni na takie goowno. Zresztą, zobaczcie ile osób straciło już konta? Jednak jakoś to się dzieje... 10 osób pomyśli że to dureń, a jedna wyśle ten nieszczęsny login i hasło...
foXx - Śro 19 Mar, 2008 00:04

life is brutal, trzeba miec leb na swoim miejscu, a nie dupe <--- pupe? zamiast niego ;)
adaxdk - Śro 19 Mar, 2008 00:39

hymm ...
"Mądry - uczy się na błędach.
Inteligentny ich nie popełnia”

takich "spryciarzy" pełno w necie ....

v1ncent - Śro 19 Mar, 2008 00:58

trzeba było podać maila publicznie i zasypie kolesia spam i gotowe
Viper - Śro 19 Mar, 2008 01:01

Brata sprzedasz :>?
x0x - Śro 19 Mar, 2008 08:39

hmm pełno jest takich ludzi niedawno jak brat kupił sobie steam'a to admin jakiegoś serwa gdy usłyszał od kiedy ma steama chciał jego login i hasło że chce niby sprawdzić czy czitów nie ma :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group