To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Ogólnie o CS 1.6/CZ - Wszystkie gry Steam za darmo!! HAKOWANIE STEAMA

-I.G.L.A.X.- - Śro 19 Mar, 2008 09:06

Kazdy sposob jest dobry :P
Ale podawanie loginu i hasla to znak ze cos nie tak , a jestem pewien , ze duuuuuuzo osob sie dalo na to zlapac ...:rotfl:

Moj podpis jest komentarzem :rotfl2:

Sinecod - Śro 19 Mar, 2008 09:14

ahahahahah to jakby dawac zlodziejowi kluczyki do auto i zyczyc szerokiej drogi ... aghahaahhaahahah
neverling~ - Śro 19 Mar, 2008 09:46

Śmierdzi Tibia :hahaha:
Wyslij login i pasy to dostaniesz helmet :hahaha:

Moras - Śro 19 Mar, 2008 09:50

never Ty tam najpierw z rooka wyjdz :D

imo osoby w wieku czachulca się mogą na tego typu rzeczy nabierać :P

Puma - Śro 19 Mar, 2008 14:32

Sinecod napisał/a:
ahahahahah to jakby dawac zlodziejowi kluczyki do auto i zyczyc szerokiej drogi ... aghahaahhaahahah


Hahahah dobrze gada! Polac mu!

domeztoz - Śro 19 Mar, 2008 22:34

no nie kumam czegos... napisales Q ze to 'dziala'
Bo$s - Śro 19 Mar, 2008 23:18

domeztoz napisał/a:
no nie kumam czegos... napisales Q ze to 'dziala'

Oj domez.. działa :D Wejdź na jakieś forum i każ ludziom przesyłać na swojego maila ich loginy i hasła. Na pewno któreś konto będzie miało cały zestaw :]

qBert - Śro 19 Mar, 2008 23:29

Gdyby nie działało to by tyle osób nie sapało że konto ktoś i im ukradł, a na STEAM nie było by bez przerwy komunikatów żeby nie podawać nikomu loginu i hasła! Nawet dałem Ci przykład że jak byłem początkującym użytkownikiem netu, sam dałem się zrobić mniej więcej w ten sam sposób.
domeztoz - Czw 20 Mar, 2008 00:08

ok rozumiem juz... napisales ze dziala a ja zrozumialem ze dziala w sensie ze dodaje te gry kk. :crazy:

btw kupilem kiedys okazjonalnie takie konto... sporo gier (jak to mowi mlodziez 'na maxa') chyba ponad 70, i to nie jakies tam duperelki ale wsio z hl'a xpandrejli blodrejny szipy i inne blyskotki. po miechu siema nara :(

-I.G.L.A.X.- - Czw 20 Mar, 2008 09:18

Cytat:
btw kupilem kiedys okazjonalnie takie konto... sporo gier (jak to mowi mlodziez 'na maxa') chyba ponad 70, i to nie jakies tam *cenzura* ale wsio z hl'a xpandrejli blodrejny szipy i inne blyskotki. po miechu siema nara :(


Bo kupiles karnet tylko na miecha !! Napisz do mnie na PW a podam Ci konto na ktore masz wplacic kase ... a i przy okazji podaj login haslo na steama + maila + haslo do maila , masz gwarantowane 100 gier za DARMO !!

cii moze ktos sie nabierze :P



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group