To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Forum i Strona - Informacje, prośby, skargi - Wirus na forum?

wzr - Nie 25 Lis, 2007 11:27
Temat postu: Wirus na forum?
Jak kliknąłem w "Zobacz swoje posty" wyskoczył mi Kaspersky ...




po kliknięciu "Zablokuj" wyskoczyło


Kaspersky Anti-Virus 7.0

The requested URL http://cs.bydgoszcz.pl/fo...ch_id=egosearch is infected with Trojan.JS.WindowBomb.a virus

[ Komentarz dodany przez: teczufka: Sob 26 Lip, 2008 21:24 ]
Poprawione (blad), plik mial obciety naglowek

nowik - Nie 25 Lis, 2007 11:37

To nie jest wirus na forum ;) Kaspersky ma z tym problemy bo kod ktory wykonuje sie na forum jest podobny do tego Trojan.JS.WindowsBomb.a czy jak to sie tam nazywa. Z tego co sie orientuje dzieje sie tak dlatego ze forum wykonuje w danej chwili duza ilosc operacji i Kaspersky rozpoznaje to jako ten wirus. Może sie jednak zdarzyc ze masz cos na kompie co sie aktywowalo jak nacisnales na guziczek dlatego radze przeskanowac komputer troche innym anty-virem ;) Jednak w wiekszosci wypadkow jest to poprostu falszywy alarm :)
wzr - Nie 25 Lis, 2007 11:43

ok dzieki ;] ;] już myślalem ze cos odkryłem xD heh

ok no to skan czas zacząć xd

ROSOMAK - Nie 25 Lis, 2007 11:49

nie musisz skanowac to na forum juz dawno to widzialem nie ma co panikowac :)
opar - Śro 19 Mar, 2008 08:30
Temat postu: Informacyjnie ...
W dniu dzisiejszym podaczas próby korzystania z opcji "Szukaj" dwukrotnie próbował wkraść się na mój komputer wirus.
Temat założony dla celów informacyjnych

Raport skanowania
19 marzec 2008 08:14:51 - 08:14:51
Nazwa komputera:
Typ skanowania: Skanuj obiekt docelowy
Obiekt docelowy: C:\Documents and Settings\a\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\O9I3CL2F\search[3].htm
--------------------------------------------------------------------------------
Wyniki: Liczba znalezionych złośliwych programów: 1
Trojan.JS.WindowBomb.a (wirus)
C:\Documents and Settings\a\Ustawienia lokalne\Temporary Internet Files\Content.IE5\O9I3CL2F\search[3].htm Czynność: usunięte

Moras - Śro 19 Mar, 2008 09:46

domez ma racje :P
domeztoz - Śro 19 Mar, 2008 10:07

no jak nie? nowik chyba albo teczka napisali ze to nie wirus tylko cos tam co antywir interpretuje jako wirus
opar - Śro 19 Mar, 2008 10:48

no fakt pamiętam temat, ale nie pamiętałem, że to o to samo chodzi... na innych forach nie miewałem podobnych akcji...
wzr - Śro 19 Mar, 2008 14:25

tez pisałem już o tym :)
nappy - Śro 19 Mar, 2008 14:30

http://www.bitdefender.com/scan8/

Ci którzy mają ów problem niech przeskanują tym system. Vir jest u Was na dysku i aktywuje się po prostu w momencie wywołania 'search' dlatego jest alert.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group