To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Propozycja usunięcia funkcji "/me"

no. 10 - Czw 08 Maj, 2008 15:09
Temat postu: Propozycja usunięcia funkcji "/me"
Pytano czy warto dodać plugin, któren by pokazywał nam obrażenia zadane graczom (ten taki z non steama), propozycje odrzucono, ale jest funkcja "/me" która w sumie jest tym samym jedynie,że trzeba wpisać ową komendę, albo po prostu bind "key" "say /me". Jest to pomocne ale i denerwujące,strzelam w ściane, rzucam gdzieś HE , następnie /me i już wiem gdzie jest przeciwnik. Uważam ,że jest to nie potrzebne na serwerze i proponuję usunąć



zeby nie było,że nabijam :jezyk:
Uczulony` napisał/a:
a ja proponuje zeby opcja byla dostepna ale dopiero po smierci, bo nie zawsze zdazysz zobaczyc ile dmg zadales i komu.

Uczulony` - Czw 08 Maj, 2008 15:14

a ja proponuje zeby opcja byla dostepna ale dopiero po smierci, bo nie zawsze zdazysz zobaczyc ile dmg zadales i komu.
Aqq - Czw 08 Maj, 2008 15:24

Oo, tego to ja nie wiedziałem, śmieszny patent ale jeżeli tak ktoś gra to na prawdę warto by usunąć.Chociaż ja nie zaobserwowałem nagminnego /me, dopiero kiedy ktoś jest dead.
x0x - Czw 08 Maj, 2008 15:42

cały czas ludzie tak sprawdzają ja też ale usunąć
bamc - Czw 08 Maj, 2008 15:50

usunąć! :D
Uczulony` - Czw 08 Maj, 2008 15:51

ale wy jestescie monotematyczni
lydka - Czw 08 Maj, 2008 16:00

ja jestem za usunieciem...
Moras - Czw 08 Maj, 2008 16:01

Uczulony` napisał/a:
a ja proponuje zeby opcja byla dostepna ale dopiero po smierci, bo nie zawsze zdazysz zobaczyc ile dmg zadales i komu.


i to powinno przejsc

foXx - Czw 08 Maj, 2008 16:04

zostawić ;)
Puma - Czw 08 Maj, 2008 17:53

Cytat:
Uczulony` napisał/a:
a ja proponuje zeby opcja byla dostepna ale dopiero po smierci, bo nie zawsze zdazysz zobaczyc ile dmg zadales i komu.


i to powinno przejsc


Dobrze gadaja.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group