To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Zaznaczanie stref

w0mbat - Nie 06 Lip, 2008 08:51
Temat postu: Zaznaczanie stref
dalo by rade zrobic cos takiego


chodzi mi o takie zaznaczenie strefy

bamc - Nie 06 Lip, 2008 09:08

albo czerwone laserowe linie :P dla nas to juz nie problem te strefy ale nowi gracze maja problem zeby sie zaklimatyzowac :P
x0x - Nie 06 Lip, 2008 09:26

sądzę że niepotrzebne nawet nowi gracze wiedzą gdzie są strefy i jak raz zginą przez antyrasz później pamiętają o nim, oczywiście zdarzają się pojedyncze przypadki że ktoś runda w rundę ginie przez strefy, ale takim ludziom linie na ziemi nie pomogą, a teraz i tak nikt tego nie zrobi bo teczka neta nie ma :P
Sinecod - Nie 06 Lip, 2008 09:35

o nie ! to jest zarabiste Sinecod chce cos takiego!
nawet ja czasami zapominam gdzie mnie zabija :>

Moras - Nie 06 Lip, 2008 09:42

o ile sie nie myle, byl juz taki temat :>

Zmiany wymagaja sporo czasu i pracy + te strefy co sa "(/strefy)" sa wystarczajace i tak zostanie - tak sie mniej wiecej temat zakonczyl z tego co pamietam :P

domeztoz - Nie 06 Lip, 2008 10:04

wlasnie... a jak ktos wbiegnie na ar to wyswietla napis gracz MoRaS zostal zraszowany za zabijanie czy cos w tym stylu... a wyswietla sie napis '/strefy' ?? bo nie zwrocilem na to uwagi.

imo /strefy wystarcza... ewentualnie zrobic tak zeby po ukaraniu za rasz przed 1:15 pokazywal komunikat 'wpisz |/strefy| noobje!'

Aqq - Nie 06 Lip, 2008 10:14

dużo pracy, czasu a przypuszczalnie teczka nie ma go ostatnio.Poza tym czerwone strefy da się złamać.NA NIE!
adaxdk - Nie 06 Lip, 2008 23:18

jestem na tak,
:)
przyda sie ... nawet po to zeby nie bylo pretensji od nowych graczy, ze nic nie wiedziel i ze musial czekac runde za niewiedze

opar - Wto 08 Lip, 2008 12:27

a ja jestem na nie... dodatkowe textury a komputer muli....
adaxdk - Wto 08 Lip, 2008 14:21

... zeby Ci przypadkiem komp sie nie spalil przez to :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group