To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Zaznaczanie stref

Szczubel - Wto 08 Lip, 2008 14:28

na nie...
adaxdk napisał/a:
ze nic nie wiedziel i ze musial czekac runde za niewiedze

- jedna runda nikogo nie zbawi;]

qBert - Wto 08 Lip, 2008 14:35

bez sensu...
nowik - Śro 23 Lip, 2008 08:47

Kiedyś był już temat w tej sprawie. Teczufka zdziałał co nieco i nawet prowadziliśmy testy tego czegoś, jednak nie pamiętam czemu je przerwaliśmy, ale chyba miało to związek z lagami i nie chcieliśmy dodatkowo obciążać serwera a potem projekt umarł śmiercią naturalną :) Jednak pewny nie jestem :) A teraz mi zrobiłem ankietę i zobaczymy co z tego wyniknie... Chociaż nie obiecuje bo nie wiem jak to z Teczufką będzie wyglądało :/
no. 10 - Śro 23 Lip, 2008 08:51

Można dać, nawet stali gracze czasem potrafią się zagalopować i przejść przez strefę ,a te linie jakimś utrudnieniem chyba nie będą. ( Chyba że zaraz ktoś dojdzie do wniosku ,że stojąc na nich jest się mniej widocznym i dodane zostaną tylko miejsca do kampienie :wow: :crazy: ) a na TaK
bamc - Śro 23 Lip, 2008 09:28

jak sa problemy ze zaznaczeniem tych stref (tesktury) to zawsze mozna sie jakos z innym serwerem ktory np. to juz ma (np. niezgody)
qBert - Śro 23 Lip, 2008 14:48

w którymś AR włącza się i wyłącza takie oznaczenia jedną komendą... Tylko nie pamiętam w którym...
koJOt - Śro 23 Lip, 2008 16:16

Aeee a na co i po co takie cos :/
P-C P-K - Czw 24 Lip, 2008 18:47

Jestem za bo zapominam. Jak kiedyś nie było antyrasza to sie każdą strefę pamiętało co do centymetra. A teraz admini mogą się obijać, sleje z automatu idą.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group