To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Prośba o admina // MikeFM

wzr - Czw 28 Sie, 2008 21:38

TAK ! DAJCIE MU ADMA , co wy nie znacie go :O to jest stały bywalec od tygodnia !! dajcie mu @ zrobi pożontek jakiego maUo ....


a tak na poważnie

moja opinia wiadomo j/w

no. 10 - Czw 28 Sie, 2008 21:43

Aqq napisał/a:
p.s
dla mnie osobiście najpoważniejszym kandydatem na funkcje administratora b1 jest opar, tylko czemu nie składa prośby xD :)
:wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :wow: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha:
qBert - Czw 28 Sie, 2008 21:52

ja jeszcze dopowiem że Ci co się naśmiewają z tej prośby (notabene złożonej poprawnie i elegancko) są żałośni. Ciekaw skąd on ma wiedzieć że musi nabić posty wcześniej? Gra, może zauważył niedostatek adminów to złożył prośbę...
I mimo że ja też robię poniekąd lekki offtop to posty jak powyżej zasługują na szczególne uznanie moderatora.
@Mike, graj, daj się poznać i tyle. Przede wszystkim się nie przejmuj...
Jeśli chodzi to EOT.

teczufka - Czw 28 Sie, 2008 21:59

MikeFM napisał/a:
...otrzymałem admina w zamian za wgranie...
Akurat od tych spraw tutaj jestem ja, ale milo widziec kogos kto umie korzystac z manuali czy tez
"intucji technicznej"
MikeFM napisał/a:
Pełny 'ogar'
Strzezcie sie nasze Panie ;)
MikeFM napisał/a:
- Umiejętność wysłuchania wszystkich (lub prawie wszystkich) graczy w sprawach takich jak, np. zmiana mapy
U nas akurat, w duzej czesci wypadkow/przypadkow wymagana jest nieugietosc w tych kwestiach, chybaze serwer polowicznie wyludnial.

Prosba zlozona starannie, bez staromodnego copy&paste. Wynik bylby odmowny, ale pograj na 2-3 stalych nickach, tak aby ludzie Cie znali, wtedy szansa na admina napewno wzrosnie.

Na ta chwile widze ze dane zostaly wymazana i rozumiem to za wycofanie wniosku, wiec zamykam.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group