To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Prośba o odbanowanie

MoRtEnSeN - Śro 10 Wrz, 2008 18:46
Temat postu: Prośba o odbanowanie
Witam!
Moze na poczatku napisze moj nick ktory kojarzycie (lub nie) z serwera: LioneL M., Michal C.,Mroczny Skill.
Prosze o odbanowanie mnie gdyz dostalem perma za grupe z steamcommunity, niepotrzebnie akceptowalem, nie bede sie tez rozwodzil, moj blad, moja wina, prosze o rozgrzeszenie.
zalezy mi na unbanie gdyz w niedziele gramy z adminami bydzi mecz (serwer niezgody) i chcialem sprawdzic jak gracie :P a tak serio u nas czasami pusto a u was frekwencja raczej dopisuje dlatego dobrze miec kilka porzadnych serwerow :)
W przypadku pozytywnego rozpatrzenie mojej prosby podaje swoje sid: STEAM_0:1:2531145

ritarded l. - Śro 10 Wrz, 2008 18:56

morten ty czicie ;p
Aqq - Śro 10 Wrz, 2008 20:21

jestem na nie i na tak...

na nie ze względu na to, że trzeba myśleć co się robi dwa razy żeby później nie żałować...

na tak ze względu na to, że pamiętam Twoją osobę i to z dobrej strony a skoro szefo wrócił to dlaczego nie Ty...

Sinecod - Śro 10 Wrz, 2008 20:29

otoz to skoro zesmy szefa odbanowali i jego brata blizniaka hesia to morten rowniez zasluguje na wybaczenie .. pozatym wiedzialem ze mi kogos od dawna na serwerze brakuje ;]
SzeFO - Śro 10 Wrz, 2008 21:20

h1h1 :D
na tak :D

qBert - Śro 10 Wrz, 2008 21:45

znam i lubię. Prócz ZiPa, z nim najlepiej się dogadywałem z "kankerów" :P Nie raz nie dwa graliśmy gdzieś razem. Poza tym skoro zostało wybaczone założycielom grupy, to dlaczego nie wybaczyć człowiekowi który tylko przyjął zapro.

PS. Poza tym będzie można haxora na SB dodać :hahaha:

domeztoz - Śro 10 Wrz, 2008 22:05

dobry gracz. na tak.
teczufka - Śro 10 Wrz, 2008 22:19

Odbanowany.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group