To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - Skarga

alioth - Sob 31 Sty, 2009 10:22
Temat postu: Skarga
panie uczulony nie chodzi mi o bana :D bo akurat spoko przeklałem wzieło mi kase zorzumiałem ,ale jesli ktos mi zamiast odpowiedziec daje kicka to to potrafi mnie wyprowadzic z równowagi co miało miejsce zresztą.

dodam tylko ze napisałeś " nie przeklinaj "
ja odpisałem "bo ? " i kick ?
aa własnie zapytałem sie ile masz lat dziecko :D i włąsnie po tym dostałęm bana wiec sciema z tym banem ze za przeklenstwo to bys sobie darował :) miej odwage chłopczyku !

chyba ze jestes budzik ?

cyk cyk cyk cyk :) :jezyk:

Uczulony` - Sob 31 Sty, 2009 10:28

wchodzac na serwer akceptujesz regulamin, przeklnales, kick a textami bo? , pogarszasz swoja sprawe. 2 raz przeklnales i dostales bana. A latek mam tyle ile jest napisane w profilu jesli umiesz obliczyc, jak chcesz to ci zdjecie dowodu dam.
foXx - Sob 31 Sty, 2009 10:40

haha xD papa?
alioth napisał/a:
aa własnie zapytałem sie ile masz lat dziecko

i przewaznie takich tekstow uzywaja szczyle nieodrastajacy od piet :/ co za spoleczenstwo

alioth - Sob 31 Sty, 2009 11:03

foXx napisał/a:
haha xD papa?
alioth napisał/a:
aa własnie zapytałem sie ile masz lat dziecko

i przewaznie takich tekstow uzywaja szczyle nieodrastajacy od piet :/ co za spoleczenstwo



no to tym raze sie nie sprawdziło :) mam troche wiecej lat :)
wg zachowałes sie jak dzieciak ktory poczuł troche władzy , pozdrawiam

Moras - Sob 31 Sty, 2009 11:28

Skoro masz wiecej lat, to powinno być to dla Ciebie bardziej logiczne, ze skoro admin mowi "nie przeklinaj" to znaczy, ze nie jest to dozwolone. I tak jak Uczulony juz wspomnial, wchodzac na serwer akceptujesz zasady na nim panujace - a w dziale bany widze, ze 2x je zlamales..

a dzieciak, ktory poczul troche wladzy ma pewnie wiecej lat od Ciebie i od tego tu jest zeby banowac takie przypadki jak Ty, pozdrawiam.

(zerknij na dział "bany", to zrozumiesz ze tutaj niczego nie darujemy).

Bo$s - Sob 31 Sty, 2009 12:47

Przeklinał, wyskakiwał z głupimi tekstami do admina, a teraz płacze, że dostał bana ;( Co za ludzie...

Spytałeś się "bo?" i dostałeś odpowiedź - bo kick.

BTW: przy banie nie ma długości wpisanej - http://cs.bydgoszcz.pl/fo...ic.php?p=100628 ale ja bym przedłużył do 2-4 tygodnie za te dziecinne teksty typu ile lat masz dziecko, bo? itp.

Vegeta - Sob 31 Sty, 2009 13:00

miesiac by sie przydal.. a fakt jest taki ze wiek nie ma nic z tym wspolnego bo na innym servie dostal bys perma i skonczylo by sie.. a nie jakies skargi tu piszesz.. nie umiesz sie zachowac to idz na serva gdzie mozesz klnac i do admina glupimi tekstami walic... przykro patrzec.. niby starszy a sloma z butow wystaje ;(
alioth - Sob 31 Sty, 2009 13:30

haha
Moras napisał/a:
a dzieciak, ktory poczul troche wladzy ma pewnie wiecej lat od Ciebie i od tego tu jest zeby banowac takie przypadki jak Ty, pozdrawiam.

nie mam tyle samo ;)
Bo$s napisał/a:
Przeklinał, wyskakiwał z głupimi tekstami do admina, a teraz płacze, że dostał bana ;( Co za ludzie...

Spytałeś się "bo?" i dostałeś odpowiedź - bo kick.

Odpowiedzi nie dostałem jedynie kicka a wydaje mi sie ze bardziej sensowne jest napisanie niz wywalanie :)
Panie Bo$s głupie teksty to mogę walic do kazdego mamy wolnosc słowa jedyne uwarunkowanie które wpływa na to co mowie to czy jest to adekwatne do zachowania i miejsca pozdrawiam i nie płacze ;) A ten tekst ile masz lat dziecko wg mnie był w pełni trafny do zachowania admina .

lydka - Sob 31 Sty, 2009 13:35

ale wygadany o,O
alioth napisał/a:
Odpowiedzi nie dostałem jedynie kicka a wydaje mi sie ze bardziej sensowne jest napisanie niz wywalanie :)

ale z tym poczęści sie zgodze :>

Uczulony` - Sob 31 Sty, 2009 13:40

a ja nie , za glupie texty bede kickowal i tego nie zmienie.
Wiec zegnam i czekam za tydzien.x



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group