To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - Skarga

x0x - Sob 31 Sty, 2009 14:21

lydka napisał/a:

alioth napisał/a:
Odpowiedzi nie dostałem jedynie kicka a wydaje mi sie ze bardziej sensowne jest napisanie niz wywalanie :)

ale z tym poczęści sie zgodze :>

fragment regulaminu serwera bydzia {1} ][ TP VAC by cs.telsten.com
Kod:
5b) Admin nie prowadzi dyskusji i za niestosowanie się do zasad może ukarać gracza w sposób adekwatny do wykroczenia,

Sinecod - Sob 31 Sty, 2009 14:23

pana juz pozegnamy - :papa2:
Bo$s - Sob 31 Sty, 2009 14:35

alioth, w regulaminie serwera jest napisane, że przeklinanie jest zakazane. Przeklinałeś umyślnie - admin miał prawo od razu dać Ci kicka/krótkiego bana. Był na tyle wspaniałomyślny, że zamiast to zrobić upomniał Cię pisząc "nie przeklinaj", a dopiero widząc Twoją zbędną dyskusję, którą nie wiadomo co chciałeś pokazać dał kicka. Jako, że dalej byłeś nieznośny i wprowadzałeś złą atmosferę na serwerze pisząc "ile masz lat dziecko" (szczeniacka odzywka moim skromnym zdaniem) czy coś w tym stylu admin musiał sięgnąć po ostrzejsze środki. Wchodząc na serwer zaakceptowałeś jego regulamin więc dalej nie rozumiem o co masz pretensję.
qBert - Sob 31 Sty, 2009 15:09

prawda jest taka, że gdybyś nie dostał kicka, a później bana dyskusja toczyłaby się w nieskończoność. Tym bardziej, że widać jaki jesteś wygadany. Zrobiłbym tak samo jak Uczulony.

Ban tydzień jest adekwatny - na pewno nie więcej imo.

lydka - Sob 31 Sty, 2009 15:22

x0x napisał/a:
lydka napisał/a:

alioth napisał/a:
Odpowiedzi nie dostałem jedynie kicka a wydaje mi sie ze bardziej sensowne jest napisanie niz wywalanie :)

ale z tym poczęści sie zgodze :>

fragment regulaminu serwera bydzia {1} ][ TP VAC by cs.telsten.com
Kod:
5b) Admin nie prowadzi dyskusji i za niestosowanie się do zasad może ukarać gracza w sposób adekwatny do wykroczenia,


racja powinien sie 3mać regulaminu, sry

ritarded l. - Sob 31 Sty, 2009 15:56

omg typowe na tym serwerze, zamiast wplepiac permy i nara, odpisuja na forum jeszcze
Uczulony` - Sob 31 Sty, 2009 16:03

a ty lolek nie uwazasz ze to jest urocze ?? :P
WOJTAS - Sob 31 Sty, 2009 16:47

ja uwazam ze ktos powinien to juz zamknac bo sie zlatuja (...)
lnk - Sob 31 Sty, 2009 17:44

lydka napisał/a:
x0x napisał/a:
lydka napisał/a:

alioth napisał/a:
Odpowiedzi nie dostałem jedynie kicka a wydaje mi sie ze bardziej sensowne jest napisanie niz wywalanie :)

ale z tym poczęści sie zgodze :>

fragment regulaminu serwera bydzia {1} ][ TP VAC by cs.telsten.com
Kod:
5b) Admin nie prowadzi dyskusji i za niestosowanie się do zasad może ukarać gracza w sposób adekwatny do wykroczenia,


racja powinien sie 3mać regulaminu, sry



skoncz wkoncu powtarzac to samo, co bylo napisane 10 razy w jednym watku : O

tryvial - Sob 31 Sty, 2009 17:54

bylem w tamtym momencie na serwie, inferno o ile sie nie myle :)
imo - nawet jesli reakcja byla przedwczesna jak sugeruje pokrzywdzony (moim zd byla adekwatna), to zaznaczenie obecnosci adma na serwie safsze koi skolatane nerwy nadpobudliwych ziomków ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group