To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Forum i Strona - Informacje, prośby, skargi - Forumowy antybluzgator

Moras - Nie 01 Lut, 2009 17:14

najbardziej irytuje w przypadku działu humor chyba :P

za

Szczubel - Pon 02 Lut, 2009 20:49

:banan: za
nowik - Czw 05 Lut, 2009 21:46

http://sjp.pwn.pl/lista.php?co=g%F3wno

Według tego co jest tam napisane, a jest to dla mnie wiarygodne źródło, to owe słowo o które toczy się bójka jest wulgaryzmem. Jak wiadomo wulgaryzmów tutaj nie chcemy i nawet pomimo tak licznego poparcia wyłączenia na forum antybluzgatora, tego nie zrobimy. Powód ? Jest ich wiele. Pierwszy najważniejszy, jesteśmy na forum publicznym, gdzie każdy ma dostęp i nie trzeba używać tutaj wulgaryzmów aby wyrazić swoje uczucia. Chcesz sobie przeklinać ? Rób to w domu, a nie na forum publicznym. Kolejna sprawa, to sprawa kropek. Jeżeli już tak mocno Wam to przeszkadza to ok. Od teraz kto umyślnie ominie antybluzgator ma warna (tym samym każdy moderator ma teraz w obowiązku przestrzegać tego punktu, a takowe umyślne ominięcie zmienić na formę poprawną, akceptowalną i blokowaną przez antybluzgator). Fakt, muszę tutaj przyznać rację, że w dziale humor jest to dość kłopotliwe, jednak można umieszczać takie dowcipy, które nie urażą nikogo i nie będą wulgarne. Mam nadzieję, że wyjaśniłem wszystko zatem EOT :]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group