To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - Skarga // Messi

returN - Śro 18 Lut, 2009 21:25
Temat postu: Skarga // Messi
Steam ID:

Od trzech dni od kiedy go widze na serwerze ciągle przeszkadza w grze, dwa dni temu non stop mnie blokował, rzucał mi specjalnie fb pod nogi, a na końcu gdy robrajał pake z defem miał ok. 6 sekund wiedział, że zdąrzy ale przestał rozbrajać i przegraliśmy przez niego runde. Dzisiaj 20min temu na mapie cs_office stoje sobie spokojnie pilnując hostów specjalnie mnie zabił do tego często przeklina i zaniża poziom serwera swoim brakiem kultury...

Nie mam screenów z tych przypadków, ale myśle, że znajdą się osoby mogące to potwierdzić!

Jednym słowem: Przeszkadzanie w grze + brak kultury.

Prosił bym o jak najdłuższego bana dla niego.

Pozdrawiam!

foXx - Śro 18 Lut, 2009 21:30

Ale na slowa to raczej nikt nie uwierzy Tobie. Dowodziki.
Aqq - Śro 18 Lut, 2009 21:39

poświadczam ze tym chłopem jest coś nie tak...

grałem z nim dzisiaj na serwerze i widać że nieogrania

bamc - Śro 18 Lut, 2009 22:02

Aqq napisał/a:
poświadczam ze tym chłopem jest coś nie tak...

grałem z nim dzisiaj na serwerze i widać że nieogrania
bo sie uczy, ale zeby ewidentnie przeszkadzal to chyba nie ....
Uczulony` - Śro 18 Lut, 2009 22:05

co wy macie do tego messiego , jak ktos nie ogarnia to od razu saly kick ban perm

mietcy jestescie tyle wam powiem, ja go bede bronil , chyba ze zrobi cos powarznego , no to w tedy bedzie kara, a tak to najwyzej wam moge slaya dac za skomlenie.

teczufka - Śro 18 Lut, 2009 22:08

returN napisał/a:
Nie mam screenów z tych przypadków, ale myśle, że znajdą się osoby mogące to potwierdzić!
Prosze przeczytac przylepione tematy w tym dziale.
Rider - Śro 18 Lut, 2009 22:10

on dopiero zaczyna swoja przygodę z cs-em z tego co zauważyłem nic specjalnie przy mnie nie robił tzn nie przeszkadzał dajcie chłopakowi sie ogarnąć troche ;)
returN - Śro 18 Lut, 2009 22:19

No nie, wogóle specjalne puszczanie paki aby był lose, specjalnie będąc ze mną w teamie mnie zabija...
Łukasz88 - Śro 18 Lut, 2009 22:36

A mi się mocno wydaje że on grał kilka dni temu wtedy kiedy i ja. I wtedy miał normalny staty i grał w miare OK. BYło to rano, a wieczorem już grał fatalnie.

Niestety nie moge sobie do konca przypomniec ze tak było, ale mogłbym dac sobie moze nie reke uciac ale paznokiec, że tak było.:) :cfaniak:

lydka - Śro 18 Lut, 2009 22:38

Grałem z nim dzisiaj, jest to spoko koleś który ma kulturę i szacunek (przynajmniej do mnie - powie ładnie dzieńdobry lub "czesc lydka" pozatym (gadałem z nim) spoko sie z nim gawędzi) uważam go za bardzo pozytywnego gracza..
returN napisał/a:
ciągle przeszkadza w grze,

przesadzasz może ma jakieś "odpały" ale wystarczy mu zwrócić uwagę i sie jej słucha ;)
pozdro! Messi jest OK
(chyba ze cos nabroi to odrazu mu karę dać)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group