To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Humor - Fantazjaaaaa czyli piosenka o ....

wzr - Pon 02 Mar, 2009 18:44
Temat postu: Fantazjaaaaa czyli piosenka o ....
Siemanko ;)


nie wiem czy zauważyliście ale piosenka Fasolek pt. "Fantazja", jest o JARANIU ZIELSKAAAAAA ^^

o czym świadczy sam text :


Cytat:

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (2), fantazja, lalalalalala lalalalala.

To szkiełko wszystko potrafi, na każde pytanie odpowie, wystarczy wziąć je do ręki i wszystko będzie różowe, wystarczy wziąć je do ręki, usypać ziarnko fantazji i już za chwile można dolecieć aż do gwiazdy.

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (2), fantazja, lalalalalala lalalalala.

To szkiełko nigdy nie płacze, zawsze jest w dobrym humorze, to szkiełko wszystko rozumie, każdemu chętnie pomoże, wystarczy wziąć je do ręki ziarnko fantazji dosypać i już za chwile można z panem Kleksem w świat pomykać.

Bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego, aby bawić się, aby bawić, aby bawić się na całego (2), fantazja, lalalalalala lalalalala.




wczytajcie się :) , a jeżeli ktoś nie kuma , to niech odwiedzi stronkę ;)

lydka - Pon 02 Mar, 2009 19:01

ahahahhahahahahhahahahahha xDDD :hahaha: :hahaha: :banan: :papryczka:
alu muzyczka xD D

psychic - Pon 02 Mar, 2009 19:21

lol mam to juz pare lat na kompie i wiedzialem o tym :lol:
myslalem ze kazdy wie :hahaha:
fajna pompa z tego :D

Moras - Pon 02 Mar, 2009 19:21

old ;/
wzr - Pon 02 Mar, 2009 19:24

wiem że old, ale nie wszyscy chyba wiedzą czyż nie ;p?
lydka - Pon 02 Mar, 2009 19:27

ja nie wiedziałem :X
adaxdk - Pon 02 Mar, 2009 20:04

a ja wam powiem że ta piosonke powstała na cześć wyskoteki znajdującej się w Jaświłach niedaleko Moniek.... ta dykotek nazywa się własnie FANTAZJA

:)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group