To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - wyrownywanie składów - podejście drugie

tryvial - Pon 13 Kwi, 2009 17:35
Temat postu: wyrownywanie składów - podejście drugie
cześć,

Ostatnio dość często jestem na serwie i brak wyrównywania składów lub jego spore opóźnienia (zwykle reakcja jest wtedy, gdy stosunek ilościowy osób z drużyny przegrywającej do wygrywającej jest jak 1:3, reszta już opuściła serwer) kończą się zwykle tym:
po 5-7 przegranych rundach pada hasło rtv i większość na tyle jest znudzona przebiegiem gry, że chętnie się dopisuje.
Nie kumam, jaką radość z gry daje skład, gdy przykładowo w ctkach jest foxx, moras i kanker, zwykle to pogrom. Ale trwamy aż do rtv, pomimo, że mapa może być fajna.
Ok, najprawdopodobniej, powiecie - to mów adminowi - ale czy rzeczą admina nie jest widzieć takie rzeczy?
Ktoś inny powie, nie podoba się - to zmień serwer - ale to takie dość mało konstruktywne, poza tym lubię ten serwer, a właściwie ludzi na nim grających. I jak sądzę, wszyscy tworzymy tę społeczność, nie tylko kadra.
Jeśli żadna zmiana techniczna nie wchodzi w grę (bo pewnie zaraz pojawi się ogrom trudności z tym związanych) - zmiana jakiegoś "pluginu", który sam wyrównuje; to zgłaszam się z apelem do ciała adminowskiego:
Drodzy Admini miejcie to na uwadze, dokonujcie zmian w składach, gdy widzicie, miażdżące przewagi. Nie czekajcie do 10:0 lub opustoszenia drużyny przeciwnej z graczy, by pomyśleć, że coś trzeba zrobić.
Jest jeden minus takich przerzutów: upodobania graczy: że ten lubi w ct a ten nie lubi w ct. Na to nie widzę rozwiązania.

Dziękuję za uwagę :)
Pozdrawiam

foXx - Pon 13 Kwi, 2009 17:50

Ciesze sie ze jestem popularny :E

A tak na serio, to czesto pisze na "say_team @" o przeniesienie mnie do druzyny przegrywajacej (jak jestem w wygrywajacych) badz tez o swap (zamiana najlepszego z wygrywajacych z najgorszym z przegrywajacych). Mozliwe ze ktorys z @ to poswiadczy. Jednak czasem nie mam ochoty na przeniesienie (kazdy chce czasem "pokarac" :crazy: ).

Co do pluginu, to jestem za czyms takim, jednak @ tez wyrownuja szanse, niekiedy dosc przesadnie.

Aqq - Pon 13 Kwi, 2009 18:03

Uwierz tryvial, ze ja osobiscie jako adm widze to co sie dzieje na serwerze odnośnie składów.Każdy przerzuca inaczej tzn. jeżeli znacząco wygyrwa T to na poczatku przerzucamy siebie z CT bo wtedy nie ma pretensji, że" ja chcialem CT a ty przerzucasz do T".Czasami jest tak jak mówi Fox, ktoś po prostu pisze na adminowski o przerzucenie. Jestem neutralny bo składy wyrównane bądź nie, zależa od dnia i od tzw. kadry jak sam napisales.
domeztoz - Pon 13 Kwi, 2009 19:35

hahahahah fox i moras :hahaha: weeez bo mam laskotki. kanki jeszcze sie zgodze.

a co do tematu to jest to baaardzo zauwazalne, dzisiaj juz kilka razy taka sytuacja. sklady 7vs5. wynik 8:1. napewno nie popieram ptb, raczej obliguje<--(fajne slowo) adminow o pilnowanie, wiadomo ze nie 24h na dobe 7 dni w tygodniu jest admin... to nie reksona, ale jak jest to moglby juz ogarnac... tym bardziej ze nasi admini wiedza kto jak gra i kogo wypada przerzucic a kogo nie ;)

tryvial - Pon 13 Kwi, 2009 20:39

Aqq napisał/a:
Jestem neutralny bo składy wyrównane bądź nie zależa od dnia i od tzw. kadry jak sam napisales.

to od czego zależą? :lol:

domeztoz napisał/a:
hahahahah fox i moras :hahaha: weeez bo mam laskotki. kanki jeszcze sie zgodze.
przecie napisałem, że to przyklad :crazy:
równie dobrze, Ty moglbys byc tam wymieniony :*

DONE :hahaha:

Aqq - Pon 13 Kwi, 2009 21:14

tryvial napisał/a:
Aqq napisał/a:
Jestem neutralny bo składy wyrównane bądź nie zależa od dnia i od tzw. kadry jak sam napisales.

to od czego zależą? :lol:

domeztoz napisał/a:
hahahahah fox i moras :hahaha: weeez bo mam laskotki. kanki jeszcze sie zgodze.
przecie napisałem, że to przyklad :crazy:
równie dobrze Ty moglbys byc tam wymieniony :*


tam powinien byc przecinek xD :hahaha:

WujA - Nie 31 Sty, 2010 14:20
Temat postu: NIE
NIE NIEN NIENIENEINE
PTB WON




lol dmz nawet nie lukałem 1posta

domeztoz - Nie 31 Sty, 2010 14:30

widze, ze nadrabiasz zaleglosci... i ze twardo w temacie jestes... :hahaha:
Uczulony` - Nie 31 Sty, 2010 15:54

PTB od zawse mowilem.
WOJTAS - Nie 31 Sty, 2010 19:53

ptb to gowno.... lepsze by bylo auteamballance i admini ...

eot



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group