To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - Admin nadużywa praw ;| - UCZULONY

zamiar - Czw 16 Lip, 2009 17:45
Temat postu: Admin nadużywa praw ;| - UCZULONY
Elo przedchwila gralem na serverze bydzia {1} i admin Uczulony` dal mi slaya zato ze zapytalem czy bedzie agent w tt ;/ i grozil mi ze zaraz bedzie mi dawal 12 slayow abym mial 0:12 cos tu chyba z nim nie tak ;/ scteeny w linkach ponizej

[/list][/quote]
Proszę o interwencje w tej sprawie bo admin powidzien dawac przyklad na serverze a nie kozaczyc bo ja moge. Pozdro ;)

bamc - Czw 16 Lip, 2009 18:04

chłoste otrzymał i obiecał poprawe
Uczulony` - Czw 16 Lip, 2009 18:32

hyh sam chciales a teraz sie skarzysz.
Dla mnie takie gatki do slabszych graczy wpieniaja, (typ do ktorego to napisales wyszedl tuz zaraz po tym jak to napisales), po za tym w regulaminie jest napisane o zachowaniu kultury, a ty poprzez takie texty dla mnie nie masz kszty kultury. Wiec cisnij poslady i idz obrazac graczy gdzie indziej.

A H@ zdecyduja.

WOJTAS - Czw 16 Lip, 2009 18:53

Twoj blad uczul i TYLE !! to ze ktos dla BK napisal "uuuu agentura" lub cos w tym stylu, to po PIERWSZE nie oznacza ze nie ma kultury, po DRUGIE nie oznacza tez ze trzeba sie takim kims zajac tak jak Ty to chciales zrobic ;o w regulaminie nigdzie nie ma wzmianki o tym ze nie mozna pisac do kogos kto ma 0:7 "bedzie agent?". Na moj gust ewidentnie wina lezy po Twojej stronie uczulony ;*
spree - Czw 16 Lip, 2009 18:55

uczul przewrazliwiony a "typ" wyolbrzymia
foXx - Czw 16 Lip, 2009 19:42

j.w.
Obie strony nie sa bez winy. Zamknac i rozejsc sie w spokoju.

i.S.b - Czw 16 Lip, 2009 20:58

jesteście chorzy :]
Sinecod - Czw 16 Lip, 2009 21:27

i.S.b napisał/a:
jesteście chorzy :]

po raz 1wszy chyba zgadzam sie z irysem :D

zamknac to :S

Vegeta - Czw 16 Lip, 2009 23:00

a dal ci tego slaya??
zamiar - Czw 16 Lip, 2009 23:26

własnie dał i to mnie zdenerwowalo bo eko robilem na awp 2 roundy a typ po tym jak kupilem slaya mi daje i pokaz mi gdzie ci napisalem DAJ MI SLAYA. Pisalem o 0:7 bo mowiles ze mi zaraz zalatwisz gdzie mialem 15:2 i to mnie dziwilo a ty fafarafa slayami czestujesz. Pozdro dla ciebie n.c
Szacun dla WOJTASA przynajmniej Ogarnia system ;) Peace :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group