To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - Admin nadużywa praw ;| - UCZULONY

Bo$s - Czw 16 Lip, 2009 23:47

Pozdro?

Adminowi się nie fika bo to on ma władzę i to przed nim użytkownicy mają czuć respekt. I tyle.

Uprzedzając odpowiedź - adminowi też nie wolno wszystkiego, ale akurat w tej sytuacji (jak i ogólnie w tym co widzę na serwie i na tyle ile znam adminów) nie ma sytuacji gdzie admin pokazuje ile to on nie może bo ma admina.

Także nie prowokuj to nie będziesz miał kłopotów.

PS: admin to lol :]

bamc - Pią 17 Lip, 2009 00:08

zamiar luzuj stringi! :D
lydka - Pią 17 Lip, 2009 00:09

lubie placki :D
WEGier - Pią 17 Lip, 2009 07:54

muszę obejrzeć logi bo ze screenów nic nie wynika

PS was chyba powaliło z tym OT?

Aqq - Pią 17 Lip, 2009 07:58

jak zwykle bamc, czlowiek OT musial wtracic swoje nic nie znaczace zdanie.Jak dla mnie sprawa do zamkniecia bo skarga z mocnej dupy, ale sam nie wierze zeby Uczulony od tak sobie do nieznajomych sypal slayami.
Vegeta - Pią 17 Lip, 2009 09:46

za slaya skarge po tych tekstach i nabijaniu sie tez bym ci dal slaya.. bo uwazasz sie za nie wiadomo kogo ze niby pro?? po za tym pewnie zaczoles zbedna dyskusje..
spree - Pią 17 Lip, 2009 10:16

Aqq napisał/a:
jak zwykle bamc, czlowiek OT musial wtracic swoje nic nie znaczace zdanie.Jak dla mnie sprawa do zamkniecia bo skarga z mocnej dupy, ale sam nie wierze zeby Uczulony od tak sobie do nieznajomych sypal slayami.


ot wszystko w temacie... śmieszna skarga...

qBert - Pią 17 Lip, 2009 19:34

slay za agenta xD
trochę luzu panowie... A później się wszyscy dziwią, że na bydzi coraz mniej osób.

PS. Fajnie, że znów jakaś skarga się pokazała, dawno tego nie było :D
Szkoda tylko, że jeszcze nikt nikomu nie ciśnie ;)

WEGier - Pon 20 Lip, 2009 07:56

logi przejrzałem i nie znalazłem nic więcej niż te screeny ... czyli skarga nieuzasadniona.
Slay można przeżyć .... pomimo zbierania na awp - wystarczy nie pyskować. Żeby nie było bez winy to admina też ochrzaniłem jeżeli Ci to poprawi humor.
Normalnie dawno bym już zamknął a Ciebie pogonił z banem ale że nie użyłeś obraźliwych epitetów to tego nie zrobiłem



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group