To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Skargi i zażalenia - Skarga na gracza "Pila po pakerni"

domeztoz - Czw 24 Wrz, 2009 14:06

dobra odpusc bo i tak go nikt nie zbanuje bo ja go znam itd. nie bylem swiadkiem tej sytacji wiec napisalem ze 'wnioskuje'. imo szark ostrzejsze teksty sypie na majku wiec nie widze go w tym temacie jako lawa przysieglych :D
spree - Czw 24 Wrz, 2009 14:29

conajwyzej jako lawe pod sklepem go widze xD
bamc - Czw 24 Wrz, 2009 14:29

dmz.. a shark na to "do wszystkich jednostek" :DDDD
WOJTAS - Czw 24 Wrz, 2009 18:11

Piła Piłą ;) ) a Łydka Łydką.

Łydka Ty clownie ;) za cos takiego nie ma opcji zeby dac bana to raz ;> a dwa nigdy nie udowodnisz ze Piła gadał do Ciebie cos przez majk-a i ze Ty "niby" nic mu nie zrobiles" ;)

btw. Twoi koledzy z piaskownicy (czyt. servera) tez raczej nic tutaj nie wniosa ;)

koJOt - Czw 24 Wrz, 2009 19:08

A co wy sie wieszacie na Lydce? Pila sobie pohasal i mnie to g.. obchodzi ze "on spokojny zwykle". Lyda dobrze zrobil i kropka (poza jego dyskusja z Pila).
foXx - Czw 24 Wrz, 2009 19:57

koJOt, ale z tego co tu lydka wkleil, to Pila moze dostac max 120 jak mowia inni (sam nie wiem za co, za clowna?). Jak nie bedzie wiecej dowodow, to nic tu nie wskoracie.
lydka - Czw 24 Wrz, 2009 20:18

foXx napisał/a:
koJOt, ale z tego co tu lydka wkleil, to Pila moze dostac max 120 jak mowia inni (sam nie wiem za co, za clowna?). Jak nie bedzie wiecej dowodow, to nic tu nie wskoracie.

To ,że jest on waszym kumplem wcale go nie usprawiedliwia, kazdy powinien mieć takie same prawa niezależnie od tego czy go znacie czy nie.
Ale on (pila) sam powiedzial "i tak mnie na bydzi nie zbanujecie" wiec coś jest nie tak.





+ dam jeszcze relacje PatenT'a jak nawiąże z nim kontakt

foXx - Czw 24 Wrz, 2009 20:39

lydka napisał/a:
To ,że jest on waszym kumplem wcale go nie usprawiedliwia, kazdy powinien mieć takie same prawa niezależnie od tego czy go znacie czy nie.

Ale ja Pily nie znam/nie znalem i nie jest moim kumplem. Pisze jako obserwator. Z tego co wczesniej wklejales, to zbyt wiele nie ma i kazdy to napisze. Jakbys nagral demko jak bluzga, badz ktos inny by nagral, to byloby o wiele lepiej.

lydka - Czw 24 Wrz, 2009 20:48

foXx napisał/a:
lydka napisał/a:
To ,że jest on waszym kumplem wcale go nie usprawiedliwia, kazdy powinien mieć takie same prawa niezależnie od tego czy go znacie czy nie.

Ale ja Pily nie znam/nie znalem i nie jest moim kumplem. Pisze jako obserwator. Z tego co wczesniej wklejales, to zbyt wiele nie ma i kazdy to napisze. Jakbys nagral demko jak bluzga, badz ktos inny by nagral, to byloby o wiele lepiej.

Tak masz racje ale demko by mialo z 30 min. np raz cos gadal a raz wogole. sam rozumiesz ile sklejania by bylo. Dlatego staram się posłużyć świadkami - najlepszym był by PatenT ,gdyż to on najwiecej słyszał i to Pila na niego naskoczył a nie na mnie.

foXx - Czw 24 Wrz, 2009 20:50

Ale wiesz, ze swiadkow mozna sobie "dorobic". Niezbite dowody w postaci demka bylyby najlepsze.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group