To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - Prezentacja Maturalna

wzr - Śro 21 Kwi, 2010 11:05
Temat postu: Prezentacja Maturalna
Takie pytanie z mojej strony :D

Wie ktoś jakie mogą być konsekwencje tego , gdy wpisałem na plan prezentacji lekturę o której nie wspomnę na prezentacji ustnej z j. polskiego ?

Myślałem nad jedną lekturą, wpisałem ją, ale się rozmyśliłem, po oddaniu bibliografii po przeanalizowaniu mojej pracy ... :<

bamc - Śro 21 Kwi, 2010 12:39

kibel z miejsca jak nic :D
domeztoz - Śro 21 Kwi, 2010 14:11

moga Cie zapytac o to wiec na wszelki wypadek ogarnij czym nawiazuje ta lektura do problematyki Twojej pracy. wystarczy w paru zdaniach, tak zeby wiedzieli, ze wiesz ocb...

btw. z relacji innych wiem, ze 1/5 sie zawiesza podczas prezentowania pracy i mozesz smialo powiedziec komisji, ze z nerwow zapomniales o tym

Uczulony` - Śro 21 Kwi, 2010 15:27

powiedz komisji ze kmiotow nie czytasz , i tylko z przyzwoitosci ja dales :P
foXx - Śro 21 Kwi, 2010 17:06

Ja bym olal to cieplym moczem ;) Na swojej prezentacji z polaka jednej ksiazki nie mialem wpisanej, a zniej korzystalem + mialem kilka obrazow, a z wszystkich tez nie skorzystalem. Wazne abys gadal i wiedzial o czym mowisz + jak dmz napisal, wiedzial co nieco o tej pozycji ktora pominales, a zapisales do bibliografii. Bo na upierdliwa osobe mozna trafic niekiedy...
koJOt - Pią 23 Kwi, 2010 21:00

Zgłoś komisji po prostu przed rozpoczeciem ,ze po przeanalizowaniu jednak nic nie wnosi do pracy :D


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group