To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Nasz serwer Counter-Strike - Czy wrócą te czasy....?

Bydg! - Pią 29 Lip, 2011 10:51

Jakiś rok po "upadku" bydzi powstało CsBydgoszcz.pl i mają 2 bardzo dobrze rozwinięte serwery z którymi będzie trudno wam rywalizować . Może napiszcie do nich czy nie podłączyli by waszych serwerów do siebie ułatwiło by to wam start .
Z tego co wiem to potrafią rozkręcać serwery , ostatnio słyszałem coś że mają serwer w Polsce w grze Cs 1.6 .
Wiec warto spróbować ;)

[ Dodano: Pią 29 Lip, 2011 11:51 ]
Jakiś rok po "upadku" bydzi powstało CsBydgoszcz.pl i mają 2 bardzo dobrze rozwinięte serwery z którymi będzie trudno wam rywalizować . Może napiszcie do nich czy nie podłączyli by waszych serwerów do siebie ułatwiło by to wam start .
Z tego co wiem to potrafią rozkręcać serwery , ostatnio słyszałem coś że mają serwer w Polsce w grze Cs 1.6 .
Wiec warto spróbować ;)

Uczulony` - Pią 29 Lip, 2011 14:23

@ lul by lol
psychic - Sob 30 Lip, 2011 02:56

Pomijajac istote calej sprawy, to rywalizacja w tym przypadku nie wchodzi w gre.;]
w0mbat - Wto 30 Sie, 2011 09:49

Moras napisał/a:
mozliwe, ze cos w tej sprawie sie zmieni po wakacjach..


Moras napisał/a:
czekamy na odpowiedz telstenu aktualnie


gdzieś jeszcze widziałem tekst Moras`a "za miesiąc"

i teraz

ad1 wakacje się skończyły
ad2 ile można czekać
ad3 miesiąc też już minął

soł mistrzu prowadzący? na czym stoimy i co dalej?

Moras - Śro 31 Sie, 2011 15:29

I moze i bylo by wszystko cacy, ale pewnie nic sie nie zmieni. Gdybym tylko mieszkał w Bydgoszczy to bym sprawe załatwił jak trzeba, bo widać telefoniczne deklaracje nie sa nic warte - szkoda moich nerwow na to.
Uczulony` - Czw 01 Wrz, 2011 09:33

and we start trolling trolololololololololo
BABCIA - Śro 13 Cze, 2012 11:45

hej pozdro młodzi :)
Shark - Pon 20 Sie, 2012 15:34

no pozdro pozdro....

Ludziska, wbijmy gdzieś na serwer i zróbmy rozpierduchę... Uczulony, działasz coś z nowym serwem, czy szukamy jakiegoś i zaczynamy sie zwoływac...

Pieprzycie jak panienki... Konkretnie trzeba - krótka piłka.

Logujcie się na Steam wieczorami kto chce i może... Na Friendsach się mamy co niektórzy, to się zgadamy co serwa i w ten sposób powołamy do zycia TEN KLIMAT, który pamietamy...

To jak? Ma ktos tu jaja?

P.S. Zainteresowani wspólnym strzelaniem - piszcie na priva, to wymienimy się też GG, aby sie umawiać na granie.

bamc - Czw 06 Wrz, 2012 17:21

Jaja może i są ale czasu ni ma


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group