To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - Smart phone

qBert - Wto 28 Gru, 2010 14:21
Temat postu: Smart phone
Yo.
Chcę ogarnąć sobie jakiegoś smart phona. W zasadzie to chętnie ogarnąłbym coś na androidzie. Ktoś coś doradzi?

Ps. Szajsung odpada!

bamc - Wto 28 Gru, 2010 23:17

jak szajsung odpada to Ci nie napisze ze najlepsza propozycja androidowa to Galaxy S aka i9000
Moras - Śro 29 Gru, 2010 06:29

htc desire hd
qBert - Śro 29 Gru, 2010 08:36

bamc napisał/a:
jak szajsung odpada to Ci nie napisze ze najlepsza propozycja androidowa to Galaxy S aka i9000

:/
bawiłem się samsungiem dotykowym. Ten wyświetlacz to tragedia.

wlasnie nad htc sie zastanawiam...

bamc - Śro 29 Gru, 2010 18:34

qBert napisał/a:
bamc napisał/a:
jak szajsung odpada to Ci nie napisze ze najlepsza propozycja androidowa to Galaxy S aka i9000

:/
bawiłem się samsungiem dotykowym. Ten wyświetlacz to tragedia.

wlasnie nad htc sie zastanawiam...


lol ? to chyba musiales sie bawic omnia 1 :D :D:D

potek - Wto 04 Sty, 2011 14:06

napisz do jakiej ceny byś chciał, z androidów bym brał motorole milestone jeden z lepszych telefonów na andoidzie, samsunga i9000 tez bardzo chwalą na forum ew. htc desire. Te telefony mają jedną wadę są bardzo drogie dlatego męcze się z moim htc magic ;)
qBert - Wto 04 Sty, 2011 17:31

No a ja mogę mieć Szajsunga za złotówkę, a HTC Desire za 200zł :D Zdecydowałem się na to drugie z resztą. Szkoda, że nie ma w PL jeszcze HTC Desire Z z klawiaturą qwerty rozsuwaną.

Ps.
Moja dziewczyna też chce coś na androidzie, tylko że dla niej telefon musi być z ciut niższej półki niż mój Desire.
Ja jej wciskam tego Samsunga bo go chwalą wszyscy, ale ona powiedziała, że na pewno go nie chce.
Alternatywnie może mieć HTC HD 2 lub HTC Smart. Co z tego wybrać?

orion151 - Wto 04 Sty, 2011 17:49

HD 2 jest na Windows Mobile, wiec nie wiadomo czy będzie jej pasował.
bamc - Wto 04 Sty, 2011 20:36

Windows Mobile 6.5 to nie praktyczny bajer dlatego moj i8000 poszedl do ludzi. Samsunga nie skreslam i dlatego kulam grosze na i9000 :P Bankowo "szajsung" bije Twoje HTC zywotnoscia baterii :D bo u HTC zawsze byla z tym bieda...
Fabi - Nie 09 Sty, 2011 17:07

Ja mam LG GT540 i śmiga jak szalony,w piątek kuzynek wgrywał mi cyanogenmoda i osiągi mam troszke niższe niż Nexus One,którego posiada mój kuzyn ;] dodam,że LG zakupiłem za 1 zł w abonamencie,polecam bo naprawdę świetnie się sprawuje telefon ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group