To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Pomoc - Brak dźwięku

Fabi - Pią 01 Lip, 2011 10:58
Temat postu: Brak dźwięku
Panowie/Panie potrzebuję pomocy,a mam dziwny problem o.O
Od pewnego czasu,kiedy odpalę kompa wszystko działa sprawnie,zapuszczam sobie jakąś muzykę,głos jest.Nagle zaczyna się ciche trzeszczenie/syczenie w głośnikach,które z czasem robi się coraz głośniejsze.Gdy wyłącze głośniki,a po chwili włączę głosu już nie ma w ogóle,a co najlepsze,nagle cały komp się sypie w postaci takiej,że wszystko co ma jakikolwiek związek z dźwiękiem staje się "brak odpowiedzi" po chwili,działa jednak po krótkiej chwili znowu pojawia się "brak odpowiedzi" i tak w kółko. Gdy zrestartuje kompa,dźwięku nie ma od razu po uruchomieniu,a głośniczek w prawym dolnym rogu jest przekreślony białym krzyżem,w czerwonym kółku z dopiskiem "brak zainstalowanego urządzenia wyjściowego audio" , ale błędy z "brakiem odpowiedzi"dalej są i z czasem się nasilają.

Potrzebuje waszej pomocy,instalowałem najnowsze stery, to nic nie pomogło. Szlag mnie już trafia z tego powodu,bo ni to posłuchać muzyki,ni to normalnie na kompie popracować... ;|

Moras - Pią 01 Lip, 2011 11:10

to jest integra? czy na osobnej karcie masz dzwiekowke?
Fabi - Pią 01 Lip, 2011 11:31

karta zintegrowana
psychic - Pią 01 Lip, 2011 12:42

Sproboj zmienic sterowniki, zaisntaluj sam sterownik, bez zadnego oprogramowania.;p
Uczulony` - Pią 01 Lip, 2011 14:18

zrob mi masaz stop to pomoze !! !

zainstaluj stery ktore dostales na plycie

zobacz czy nie masz w menadzerze urzadzen jakis znakow zapytania.

zrob ss pulpitu

Moras - Pią 01 Lip, 2011 14:52

tylko zanim cokolwiek zaczniesz instalowac, to upewnij sie ze dobrze odinstalowales wszystkie poprzednie instalki..
Fabi - Pią 01 Lip, 2011 15:47

W menedżerze nie ma żadnych znaków zapytania.
Uczulony` - Pią 01 Lip, 2011 16:59

czyli masz lagi na korze mUSKowej
bamc - Pon 04 Lip, 2011 17:49

FORMAT po raz pierwszy!
Fabi - Wto 09 Sie, 2011 21:06

Stawienie nowego systemu nie pomogło ;/


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group