To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
CS bydzia :: www.cs.telsten.com
.: Forum użytkowników serwisu i serwerów CS bydzia by www.cs.telsten.com :.

Prośby i propozycje - Propozycja przeniesienia serwera bydzia {1} ][ TP VAC

qBert - Pią 23 Gru, 2011 00:00

Panowie, jakbym wiedział, że znajdą się ludzie, którzy wypełnią serwer to sam bym za niego zapłacił... Prawda jest taka, że każdy z nas ma pełno rzeczy na głowie i niezależnie od tego co tutaj deklaruje to znajdzie może średnio pół godziny dziennie na grę (może za wyjątkiem Trela i innych małolatów - no offence!). Serwer będzie świecił pustkami i nawet jak jednego z drugi najdzie ochota odpalić CSa to wbiją na bydzię, zobaczą, że pusto i pójdą grać gdzie indziej. Smutna prawda. Tutaj potrzebna by była DUŻA ilość świeżej krwi. Ludzi, którzy będą siedzieli po 4-5h dziennie i to oni będą zapełniać, dbać o niego i adminować. Ja wiem, że ten serwer już nigdy przenigdy nie powstanie, bo zmieniły się realia.
Jedyne, czego baaardzo żałuję, to że nie udało się zrobić tego legendarnego spotkania w realu. Pamiętam grilla u Irysa, gdzie było nas bydziaków chyba 5. Były chęci i czas, a nie wyszło.

Jeszcze raz reasumując. Nie mamy ludzi z czasem, którzy rozkręcą serwer. Nie ma tutaj problemu w kasie, sprzęcie, nieaktualności gry czy czegokolwiek.

Pozdro.

bamc - Sob 24 Gru, 2011 09:06

Domez grasz jeszcze w l4d ?

PS l4d czy l4d2 ?

Uczulony` - Sob 31 Gru, 2011 12:03

ja mam l4d2 jak cos ale dopiero po styczniu bym mogl , siedze na delegacji/.
lydka - Nie 01 Sty, 2012 17:30

ja mam l4d2
ritarded l. - Śro 04 Sty, 2012 10:19

lapcie mnie na steamie, ostantio troche cisne w l4d2 z yelonem :)
tryvial - Śro 04 Sty, 2012 12:00

Ostatnio gram w coś zwane Crossfire. Nie umywa się do cs 1.6 ale da się grać. Fajnie byłoby Was na serwie jeszcze kiedyś spotkać
bamc - Śro 04 Sty, 2012 15:15

to ustawiamy jakis weekend na l4d2 ?
w0mbat - Śro 04 Sty, 2012 21:59

ustal jakies weekendy na B{1}
Sinecod - Nie 08 Sty, 2012 23:20

w grę wchodzi tylko 1.6 czy może nowy Global Offensive :D
psychic - Pon 16 Sty, 2012 01:33

Znajdzmy jakis serwer i mozna sie umawiac na jakis dzien postrzelac razem:)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group