CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
Zamknięty przez: teczufka
Pią 11 Maj, 2007 21:15
Prośba o Odbanowanie
Autor Wiadomość
Bury


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 26
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 17:51   :o

ja bym go dobanowal , dlatego ze on nie robi nikomu nic jak ktos z nim niezacznie ! "a zerami jest spree i jego kumple z ktorymi gra spary" ;] A co do spree to sporo razy jak bylem na bydzi jechal łacina przez mikrofon !! KIedyś jak ktos cos na niego powiedzial to sie znim klucil z 5 rund padlo wiele obrazliwch wyrazow !! Ale widać ze spree to jest jakis VIP i jemu wolno wszystko. Dziwne jest to ze spree nigdy niedostal bana !! A należalo mu sie i to juz wiele razy za slownictwo przez mikrofon. ale admini sie chyba boja bo to "spree" pro karacz !! ! to ze sie zna z adminami to nieznaczy ze niemoze dostac bana !!
 
domeztoz



Klan: mam cały na hdd
Dołączył: 12 Lip 2006
Posty: 803
Skąd: Barciany
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 18:02   Re: :o

Bury napisał/a:
a zerami jest spree i jego kumple z ktorymi gra spary


dlaczego uwazasz ze jestem zerem?

a czy wedlug ciebe moras, foxx, plastik tez sa zerami?
_________________








http://www.youtube.com/wa...Y_NQZyBc3g&NR=1
Ostatnio zmieniony przez domeztoz Pon 07 Maj, 2007 18:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
teczufka
Admin techniczny


Klan: [UnimatriX|sq]
Dodatkowy Nick: Tukachev
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1161
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 18:07   Re: :o

Bury napisał/a:
ja bym go dobanowal
Dobanowac go bardziej nie moge, co najwyzej moge dobanowac Ciebie :hahaha:
Bury napisał/a:
on nie robi nikomu nic jak ktos z nim niezacznie
Ciekawe co zrobil 100lec, ze go zaatakowal dnia 22-04-2007 i uciekl, bo bedac z nimi w druzynie NIC nie slyszalem czy widzialem
Bury napisał/a:
a zerami jest spree i jego kumple z ktorymi gra spary
Spojrz na siebie, a szczegolnie na swoj poziom kultury, tu Ci moge bardzo duzo zarzucic
Bury napisał/a:
A co do spree to sporo razy jak bylem na bydzi jechal łacina przez mikrofon
Komenda record w konsolce nie dziala?
Bury napisał/a:
KIedyś jak ktos cos na niego powiedzial to sie znim klucil z 5 rund padlo wiele obrazliwch wyrazow
Jak wyzej
Bury napisał/a:
Dziwne jest to ze spree nigdy niedostal bana
Masz jakis dowod na twoje oskarzenia? Rzucasz slowa na wiatr i nie masz zadnego dowodu, a moze to [jakze nieudana] obrona kolegi z Elo Elo pro klanu plemnikow?
Bury napisał/a:
to ze sie zna z adminami to nieznaczy ze niemoze dostac bana
To samo sie tyczy Ciebie
_________________
#cs.telsten.com@QuakeNet
Staraj sie korzystac z forum (PM/PW). Friends/GG to ostatecznosc. Piszac juz na GG nie pytaj czy jestem, tylko przedstaw sie i zadaj konkretne pytanie, napisz o co biega. Nie patrz na status...
Zaczynajac rozmowe od "jestes?" pokazujesz brak szacunku dla mojego czasu, a ja swoj czas cenie i poprostu nie odpowiem.
 
 
Trel



Klan: hanka [*] :((
Dołączył: 27 Mar 2006
Posty: 472
Skąd: Poznań
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 18:08   

haha bury, spree ma adma na b2 i nie zebym sie podlizywal (bo sie z nim wcale nie kumpluje, czy cos...) ale nie slyszalem zeby klnal przez mica czy wogole roil wioche... a Ty chcesz poprostu undbana dla 'kumpla z klanu PLEMNIKI' (lol), wiec watpie zeby Twoja wypowiedz cos tutaj zmienila. A adrux zasluzyl i do tego klamal ze bana dostal 2 tygodnie temu .

imo za miesiac
 
 
spree



Klan: nie lubie
Dołączył: 28 Paź 2006
Posty: 181
Skąd: Włocławek
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 18:10   Re: :o

domeztoz napisał/a:
Bury napisał/a:
a zerami jest spree i jego kumple z ktorymi gra spary


dlaczego uwazasz ze jestem zerem?

a czy wedlug ciebe moras, foxx, plastik tez sa zerami?


tu cie domez uderzył, jesli mówisz bury że ci z którymi gram sa zerami, to praktycznie obrażasz 50% ludzi grających na serwerze, a co do przeklinania to czasem człowiekowi może się wymsknąć adminowi czy graczowi, ale czy kiedykolwiek zabijałem kogoś specjalnie czy rzucałem fb/he swoim pod nogi?? wy tak robicie i za waszą głupote dostajecie bany, bo niewiecie co to umiar :E !! i taka jest rama ;]
mam ci może przypomnieć jak ty "wszystkim nam jeszcze pokażesz" ? (HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA)
jalepszy post w dziale humor :banan:
_________________

Ostatnio zmieniony przez spree Pon 07 Maj, 2007 18:11, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Bury


Dołączył: 05 Gru 2006
Posty: 26
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 21:07   

Nie pisalem tego poto ze zmienie dla adruxa ban !! tylkoo to mi chodzi ze gdzie tu sprawiedliwosc !! on dostal bana za fb i tk, a klniecie i obrazanie wedlug mnie jest gorsze !! a z tymi zerami to moze tak nie caly team, ale spree sie tak wypowiedzal o calym clanie PLEMNIKOW - niewiem co nieby mialo to znaczycz ze jestesmy zerami jak nawet polowy clanu niewidzial jak graja i wogole, ale piszac ze jestesmy zerami to pisze nietylko o mnie kaszy adruxie i tam reszte ale i o just kill me!! W suemi to do ludzi co graja z spree spara to niemam nic, tylko do jednego = szefa ciagle ma jakis problem jakbym niemogl wejsc na bydzie, ostatnio tez pisal ze jestesmy zerami !! reszte teamu przepraszam ale szefo to zero !!
Ostatnio zmieniony przez Bury Pon 07 Maj, 2007 21:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
P-C P-K



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 229
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 21:17   

Ale zalozcie sobie oddzielny topic o tym kto jest zerem kto nie i jaki to Bury i jego pleminiki biedny bo ich obrzucaja zerami. I wez sie za siebie i za werbalizacje swoich mysli bo nie da sie czytac twoich postow, taki belkot ze szkoda.
_________________
Pół-Człowiek Pół-Kabura


Jadę Szatańskim Czołgiem, Jadę Na Wojnę!
 
 
siatkarz



Klan: urwisów
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1199
Skąd: Kłodzko / Wrocław
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 21:51   

przypominam tlyko ze ban na forum = ban na serwerze... wiec plemniki nie pracujcie na wlasna niekorzysc!
_________________


uwazaj bo moge przypadkiem Cie trafic
 
 
wisnia



Dołączył: 27 Sty 2007
Posty: 21
Skąd: Puck
Wysłany: Pon 07 Maj, 2007 22:37   

dyskusja o byle co... jak zasłurzył na bana to niech go ma .... ja np. jak gram to wylaczam mica i przynajmniej nie klne na servie tylko do mojego psa :E :crazy:
Ostatnio zmieniony przez wisnia Pon 07 Maj, 2007 22:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
molti



Klan: w tvp leci :D
Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 139
Skąd: warszawa
Wysłany: Wto 08 Maj, 2007 19:48   

wisnia napisał/a:
dyskusja o byle co...
_________________
Którym sie szczela ??
Ostatnio zmieniony przez molti Wto 08 Maj, 2007 19:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.