CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
TK adminow

Czy admini powinni mieć immunitet na TK ?
Tak
52%
 52%  [ 10 ]
Nie
47%
 47%  [ 9 ]
Głosowań: 19
Wszystkich Głosów: 19

Autor Wiadomość
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Sob 01 Sty, 2005 12:06   

hehe rozumiem ze to taki przywilej :E
moze sie jakis H@ wypowiedziec? :wstydniś:
_________________
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 01 Sty, 2005 12:44   

Powiem Ci tyle:
Jako h@ storzyliśmy ten serwer, konfigurowaliśmy go i cały czas sie nim zajmujemy, banujemy, rozpatrujemy prozby itp itd. Wiec chyba ponad zwykłego gracza i admina należy nam sie coś. Tymbardziej ze zaden z H@ specialnie nie zabija a jesli tego nie robi specialnie a ty zawsze i tak wybaczasz, to w czym problem.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
ritarded l.



Klan: FTS
Dodatkowy Nick: VorteX^^
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 1455
Skąd: Konstancin-Jeziorna
Wysłany: Sob 01 Sty, 2005 12:50   

takie to jakies.. niedemokratyczne :mrgreen:

skoro sie nie zdarza czesto to po co wam immunitet? :cfaniak:
_________________
 
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 01 Sty, 2005 13:05   

Ciesz się ze jest ATAC bo mogło by go nie być i mordowali by cie wszyscy do okoła z Twojego teamu. A tak na całą społeczność serwera masz 5 osób z immunitetem i jak widać po działaniu tych 2 serwerów są to ludzie odpowiedzialni wiec daj juz se luz i nie szukaj zemsty lub satysfakcji ze mozesz ukarać h@ serwera za TK. A jak ta czy powyższa argumentacja nie działa to Ci zdradze tajemnice. Poprostu wreszcie na de_dust2 jak celuje z awp w Terro na brame to nie zabija mnie atac jak trafie przypadkowo swojego. Pasuje? OMG nie masz innych problemów tylko szukać krwi h@?

Niedemokratycznie to bedzie jak wszyscy bedą mieli immunitet a ty nie :mrgreen:
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
tomek


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Z innej bajki
Wysłany: Sob 01 Sty, 2005 13:05   

l3jm4 napisał/a:
brat mnieeeeeee upill spirytusem :E


bueheheheh pozdrow Macka odemnie, widze ze zaczal powaznie podchodzic do edukacji mlodszego brata :mrgreen:

.:Solid_Snake:. napisał/a:

Jako h@ storzyliśmy ten serwer, konfigurowaliśmy go i cały czas sie nim zajmujemy, banujemy, rozpatrujemy prozby itp itd. Wiec chyba ponad zwykłego gracza i admina należy nam sie coś.


z tego tez sie posmialem, ludzie utyskuja na rzad, sejm a jak maja troche wladzy to to samo robia, tylko na taka skale na jaka dana osobe stac
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 01 Sty, 2005 13:08   

tomek napisał/a:
z tego tez sie posmialem, ludzie utyskuja na rzad, sejm a jak maja troche wladzy to to samo robia, tylko na taka skale na jaka dana osobe stac


Możesz mi powiedzieć o co Ci chodzi? Czy my kogoś z czegoś okradamy tak jak robią w sejmie? Czy zabijamy kogoś celowo a pozniej smiejemy się "hahaha nic mi nie mozesz zrobić a ja cie znów zabije"? Czy pieniadze podatników rozkradamy? Wiec o co biega? :E Nie porównuj mnie do złodziei z sejmu bo mi sie to zbytnio nie widzi.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
tomek


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 3
Skąd: Z innej bajki
Wysłany: Sob 01 Sty, 2005 13:37   

nacisk byl na cos innego, wiec sie powtorze

.:Solid_Snake:. napisał/a:
Jako h@ storzyliśmy ten serwer, konfigurowaliśmy go i cały czas sie nim zajmujemy, banujemy, rozpatrujemy prozby itp itd. Wiec chyba ponad zwykłego gracza i admina należy nam sie coś.


masz H@, masz flagi, masz dobrze zarzadzac serwerem itp sprawy, ale nie jestes swieta krowa, czyli jezeli popelnisz blad, nawet nie zamierzony to za niego odpowiadasz i jak cos to odlatujesz na rakiecie - o to mi chodzilo ale widocznie powinienem wczesniej to dokladniej opisac
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Sob 01 Sty, 2005 13:47   

tu chodzi o co innego, co przynajmniej ja często stosuje, jak widze raszera, do którego nic nie dociera,mówie, pisze, a on dalej swoje, to żeby nie przerywać gry to poprostu go rozwalam :mrgreen: , krótko, szybko i na temat, oczywiście zasem kogoś zdarzy mi sie postrzelić niechcący, ale to już inna piosenka :mrgreen:

apropo, wczoraj jak grałem w nocy tego samego gościa z awm postrzeliłem 2 razy w tym samym miejscu :hahaha: bo myślałem, że to wróg :hahaha: :hahaha:
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
.:Solid_Snake:.



Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 952
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Sob 01 Sty, 2005 13:51   

Zawsze było, że h@ ma immunitet, pozatym rakieta sama w sobie jest przeznaczona dla ludzi, którzy zabijają celowoz czystej złośliwości. Nam sie to nigdy nie zdarza, a od ciąglego patrzenia na forum, czy konsole to nie dość ze sie oczy psują to i mniej sie gra, jak mniej sie gra - spada skill, koncentracja itp itd. Dlatego jesteśmy bardziej podatni na błedy mimo ze i tak ich mało robimy. Pozatym mając immunitet jak ktoś raszuje mozna mu poprostu strzelić heada nie wchodząc do amx_menu. Jest to pewna wygoda, która się chociaż w postaci flagi immunitetu należy h@.
_________________
OK! I'm ready to go!

 
 
patterson



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 193
Wysłany: Sob 01 Sty, 2005 13:53   

no a pozatem admin nie może slapować h@ , to wygoda, bo zaraz taki kapeć ljm :mrgreen: zrobił by zamach na mientusa :mrgreen: :mrgreen: :hahaha: :rotfl2:
_________________
Life is a sorrow... it's sad, so sad...
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.