CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
BAN NA DWOCH SERWACH!
Autor Wiadomość
AdAMoS


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Sty, 2005 19:27   BAN NA DWOCH SERWACH!

Witam, bardzo mnie dziwi czemu dostalem bana na obydwu serwach? Prosze adminow o nie wyjezdzanie z textami ze sie brzydko odzywalem itp. zawsze tylko mnie widza, inni klna itp i admin tylko mowi: "Troche kultury panowei" Ej no sory, z gory przepraszam za to co zrobilem ( nie do konca wiem co ), moje dwa ulubione serwery ;( i nagle ban ;( Chyba juz wiem o co chodzi, zle odezwalem sie do admina Tofika, ale jak juz wspomnialem wyzej... Przepraszam cie Tofik ze tak powiedzialem, obiecuje juz nie bede, zdarzylo mi sie bo sie zdenerwowalem :P . Naprawde sory... prosze o zdjecie bana :( ....
_________________
http://photobucket.com/albums/c85/slize-/
 
 
tiop



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 141
Skąd: stamtąd
Wysłany: Pon 24 Sty, 2005 19:32   

http://forum.cs-fusion.pl/viewtopic.php?t=2332

i wszytko jasne :)
_________________
Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn
 
 
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Pon 24 Sty, 2005 19:34   

Nie dziw się, że ***** (sam napisałem :P ) nie dostaniesz bana, bo za to ***** trzeba za takie hamstwo i ploty, czy ktoś plotkuje za twoimi plecami (jeśli jest taka osoba to sniech się przyzna :D ) jak mówisz na liqs to tak jest nie ma wybacz, perm to perm :D
_________________
Ja tu tylko sprzątam.
 
sokol


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 75
Wysłany: Pon 24 Sty, 2005 19:35   

haha daj Tofikowi kwiatki idz do programu zielone drzwi i moze Ci wybaczy :hahaha: :rotfl2: :mrgreen:
_________________
K@R@C PLEBS cu @ hell
 
AdAMoS


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Sty, 2005 19:36   

No dobra jak juz wspomnialem zdenerwowalem sie, jestem nerwowy ale gdybym sie uparl to bym tutaj na forum chyba z 20 stron zapisal i wklejal jak ktos klnie. Co wy admini sie uwzieliscie na mnie, ja nie wiem ciagle AdAMoS i AdAMoS. ;[ Jak juz mowilem admini tylko ostrzegaja innych albo kick a ja kicka bardzo zadko dostaje. Naprawde nie chcialem ;( No dajcie mi jeszce jedna szanse ( tego bana tofika to nie pamietam ale luz ) ... moze byscie popatrzyli na innych a nie tylko na jedna osobe? Proszę :( :( :( :( :( :( :( :( :( Lubie tutaj grac, spoko ludzie i atmosferka :wstydniś: :wstydniś: :wstydniś: :wstydniś:
_________________
http://photobucket.com/albums/c85/slize-/
 
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Sty, 2005 19:41   

hmm pomyślimy :) Tofik, wybaczasz Adamosowi ??
 
AdAMoS


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 50
Skąd: Warszawa
Wysłany: Pon 24 Sty, 2005 19:48   

Wielkie dzieki ze wziales moja prosbe pod uwage :D :* :* Tofik wszystko zalezy od ciebie ;] :wstydniś: :wstydniś: Jeszcze raz cie bardzo prosze...
_________________
http://photobucket.com/albums/c85/slize-/
 
 
ToFik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 24 Sty, 2005 20:55   

Jakbys jeszcze nie wiedzial, to ja adminem juz nie jestem tutaj !! Ale, ze grywam tutaj i niestety mimo poszukiwan nie znalazlem narazie lepszego serwa, gram i bede sobie gral pod innymi nikami, i tym bede pomagal adminom, jesli ich nie ma mowiac co sie dzieje na serwie i jak kto sie zachowuje. Jesli nie ma admina to Ty zachowujesz sie beznadziejnie, klniesz jak szewc, Czita wyciagnal logi z 30 min i patrz ile tam bylo, nie mowiac juz o tym jak nadajesz przez majka !! A czy ja sie do Ciebie doczepialem wczoraj?? Niewiadomo z jakiego powodu wyzwales lasera, ani do ciebie nie pisalem ani nie mowilem. n/c


A, ja Ci nie przebaczam, mysle ze powinienes ponies konsekwencje swojego zachowania, przynajmniej na jakis czas, ale to juz sprawa administratorow serwera co z Toba zrobic !!
Pozdrawiam
 
nappy



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 681
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 24 Sty, 2005 22:49   

ARrrrrght :D Tofik <aka sp!d3R> pokaarał :hahaha: :hahaha: No nic :papa2: & Adios AdAMoS :lol:
_________________
FOXCONN P35A
INTEL Core2Duo E4400 2.2 @ 3.0, 10x300
Goodram 2x1Gb 667 @ 720 5-5-5-15
nVidia GF8800 GTS 640 513/1600 @ 675/2100

addOns: Icemat Siberia, Razer DeathAdder, Steelpad QCK
 
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Wto 25 Sty, 2005 22:28   

AdAMoS jakaś kara musi być, ban będzie zdjęty 31.01.2005, tylko się przypomnij.
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.