CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
co z tego że mam 13lat i śmieszny głos
Autor Wiadomość
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:08   

No ja dzisiaj taki tekst napisałem "Ej rudu i elroy możecie przymknąć się? Dam wam 5 zł :mrgreen: , a oni się pytają gdzie mieszkasz, a ja moie tam gdzie wy :mrgreen: "
Rudu przystopuj troche nad tym gadaniem z elroyem i innych, dałem Ci raz muta, ale potem odznaczyłem, spoko koleś jesteś, grasz dobrze, ale nie gadaj tyle.

Pozdrawiam ;)
_________________
Ja tu tylko sprzątam.
 
rudu13


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:10   

a co do dzisiejszego dnia to gdy napisałem że jak mnie wyzwą jeszcze raz to wyciągne logi z serwera i napisze na forum to bubel odpowiedział że nie musze bo my mamy wszystko pod kontrolą i to mnie wkurzyło bo on nawet słowa im nie powiedział żeby przestali a on mi mówi że jest wszystko pod kontrolą..............

i moim zdaniem admini powinni częściej grać na bydzi bo tu gdy nie ma @ to sie dzieje nie wiadomo co i oni to wykorzystują i w tym czasie na mnie najeżdzają bo na sulku raczej żadko mnie wyzywają

a to nie tylko mnie wyzywają ale i kolegów z klanu też np: ten koleś ma dużo nicków możecie go nie kojarzyć po 1 nicku a więc tak on gra pod nickami (PH!L, Elroy i pawlik) i wiele innych wyzywają też czasami takiego Igorka czsami gra tu jest odemnie z klanu
_________________
OD DZISIAJ ZMIENIAM ZACHOWANIE
głownie przez mikrofon nie będę nawijał jak ta katarynka :P :P

cieszycie sie??????
 
 
Bartkowski


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 5
Skąd: Gdańsk
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:11   

ja tam mam 11 lat :) od szczyli mnie nie wyzywaja ale z mojego głosu też się czasami śmieją.Raczej nie widzialem jak kiedys wyzywaja rudu
_________________
!?
 
 
jatokor



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:14   

po ostanim poście rudu13 stwierdzam że wszyscy znęcają się na tym klanem :P :P :P ciekawe dlaczego ??
_________________
Gość nie raszuj bo to nie ładnie i czity też możesz wyłączyć
Gość to cziter mam demko !! !!
Ludzie też sie cieszą kogoś zastrzelą kogos powieszą
 
 
piNwin^


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 81
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:19   

Rudu ty jeszcze nie masz takiego śmiesznego głosu :D , ale Koza :D spadłem z krzesła jak go usłyszałem :D Jak ktoś będzie Ciebie przezywał to mówi mi i się stawie znim na 1v1 :D albo go jednym słowem opierd......

Przeziwskom mówimy NIE! :D Czy popieracie mnie? :D
_________________
Ja tu tylko sprzątam.
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:30   

piNwin^ napisał/a:
Rudu ty jeszcze nie masz takiego śmiesznego głosu :D , ale Koza :D spadłem z krzesła jak go usłyszałem :D Jak ktoś będzie Ciebie przezywał to mówi mi i się stawie znim na 1v1 :D albo go jednym słowem opierd......

Przeziwskom mówimy NIE! :D Czy popieracie mnie? :D


:hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: :hahaha: 1v1 :rotfl: :rotfl:
_________________

 
 
 
rudu13


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:48   

bubel co ty gadasz


1.pierw ktoś chyba boy+rmf powiedział że elroy śmierdzi i żeby wracał do CT gdyż elroy sie przeniósł żeby nam pomóc w terro bo przegrywaliśmy ale ciebie bubel chyba jeszcze wtedy nie było powiedziałem jakiemuś adminowi żeby dał upomnienie lub kicka admin ani drgnoł, i wtedy ten boy+rmf powiedział że ja śmierdze


2. Gdy zostałem sam na prawie wszystkich CT zabiłem 5 i wszyscy mówili o żebyś sie nie spuściłalbo zmień pieluche po takich wrażeniech itp!!


może czasami gadam jak najęty ale to nie znaczy że macie mnie wyzywać ja wiem że jest mlodszy, ale to nie znaczy że macie mi włazić na głowe z tego powodu


a poza tym to nie tylko dzisiaj mnie wyzywali ale przez całe ferie

tak teraz wszyscy piszą że nic sie niedzieje nikt mnie nie zaczepia ale gdy ja coś powiem to wszyscy trąbią jak nie normalni dziwicie sie czemu ja was czasami wyzywam domyślcie sie dlaczego.... gdy ktoś mnie wyzywa to ja nie bede patrzał i sie z tego cieszył. wy chyba też tacy jesteście że gdy, ktoś kogoś wyzwie to jest afera i sypią sie bany i kicki ja nie moge przecież to jest proste i logiczne gdy ktoś cie kopie to nie stoisz i sie patrzysz czy ci powybijają zęby czy też złamią rękę. A SŁOWA TEŻ POTRAFIĄ ranić


a po za tym czasami gdy na mnie najeżdzają i nie ma admina na serwerze to gdy napisze że jak mnie wyzwą to dam logi na forum itp to oni mi piszą że znają adminów i g.ó.w.n.o im moge zrobić


to co jak ja np bym chodził na piwo lub grać w piłke w weekendy z H@ to bym mógł sobie robić co chce na serwerze przecież to jest głupota........................................


poprostu zaczne częściej grać na sulku chyba....
_________________
OD DZISIAJ ZMIENIAM ZACHOWANIE
głownie przez mikrofon nie będę nawijał jak ta katarynka :P :P

cieszycie sie??????
 
 
Ronin



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 168
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:55   

Rudu, nie przejmuj się , dostałem Admina na Bydzi i bede teraz czesciej tam zagladał, wiec posłucham i popatrzę co się tam dzieje. Kicki poleca gesto bo regulamin mówi że nie wolno obrażać innych graczy itp. bedę wnioskował o Bana dla takiego kandydata :D :D :D :D :D Na moja pomoc mozesz zawsze liczyć ;) ;) ;)
_________________

 
 
jatokor



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:55   

Cytat:
a po za tym czasami gdy na mnie najeżdzają i nie ma admina na serwerze to gdy napisze że jak mnie wyzwą to dam logi na forum itp to oni mi piszą że znają adminów i g.ó.w.n.o im moge zrobić


takim osobą permy
_________________
Gość nie raszuj bo to nie ładnie i czity też możesz wyłączyć
Gość to cziter mam demko !! !!
Ludzie też sie cieszą kogoś zastrzelą kogos powieszą
 
 
rudu13


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 22:02   

dzięki że mnie popieracie :* :*

[ Dodano: Nie 30 Sty, 2005 22:09 ]
jatokor ale to nie prawda że nad naszym klanem sie znęcają bo np progettena, faceoff'a i pavlova nie wyzywają no czasami faceoff'a
:P :P :P :P
_________________
OD DZISIAJ ZMIENIAM ZACHOWANIE
głownie przez mikrofon nie będę nawijał jak ta katarynka :P :P

cieszycie sie??????
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.