CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
co z tego że mam 13lat i śmieszny głos
Autor Wiadomość
rudu13


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 18:34   co z tego że mam 13lat i śmieszny głos

Mam już dość tych uwag "o jaki mały szczyl "; "nie powinieneś już spać, już po dobranocce"; gdy zabije choćby 5 słysze" tylko żebyś sie nie spuścił w pieluchy". A te uwagi sie przekształcają w gorsze wyzwiska typu ku... śmiedzisz i inne

a najgorsze jest to że to sie dzieje przy adminach którzy nawet nie reagują bo np ciasteczkowy lub makatai i quit gdy zauważył że na mnie najeżdzają to odrazu ich upomniał a gdy sie to powtórzyło to takiemu typowi dawali odrazu kicka. A np jak dzisiaj przed chwilą było conajmniej 2 @ na serwerze i nic ci mnie wyzywali że śmierdze i inne a admin jeszcze mnie zwracał uwage.........................


albo są takie sytuacje że jakieś typy mnie wyzywają gdy coś powiem ja na nich[ wiadomo że nie bede milczał gdy ktoś mnie wyzywa ], to mnie sie obrywa a oni są "Święci

fakt czasami dużo mówie, może was to denerwuje ale odrazu mnie nie wyzywajcie tylko zwróćcie mi uwage
ale to też nie oto chodzi bo gdy wejde na serwer to odrazu słysze gdy powiem "cześć" ktoś mówi:"o znowu ten głupi szczyl" "o nie znowu ten szczyl.
_________________
OD DZISIAJ ZMIENIAM ZACHOWANIE
głownie przez mikrofon nie będę nawijał jak ta katarynka :P :P

cieszycie sie??????
 
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 19:19   

hehe , moze nie krzycz tyle do tego mikrofonu "podsadz mnie , podsadz prosze!" koles Ci odpowiedzial ze nie... to ty dalej nadajesz jak nie normalny powiedzialem ci zamknij sie bo chcem pograc... nie chcialem cie mutowac bo czasem sie przydajesz ;] ] np pospiewasz nam itp... :hahaha:
_________________

 
 
 
ToFik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 19:24   

Hmmm, wiecie co chlopak ma 13 lat a jest madrzejszy od niektorych, popieram jego skarge i powinniscie sie wstawic za chlopakiem, a nie jak opisuje jeszcze dostaje mu sie od adminow n/c. Swoja droga, to sie nie przejmuj, bo wiekszosc tych co cie wyzywaja to zrzera zazdrosc, ze chlopak 13-letni kopie im tylki, a oni nie potrafia inaczej odreagowac !!
 
LuPo


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 19:25   

No panowie @ gonić wszystkich , którzy obrażają kogokolwiek .Jeżeli to bylo przy mnie to sora ale nie słyszalem nic takiego.
_________________

 
 
B_S_E


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 69
Skąd: WArSzaWa
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 20:15   

JA sie wypowiem BO nie jestes swiety>ahahahahhahaha RUDU ale bzdury piszesz sory ale dzisiaj z toba gralem i to ty bluzgales tak ze naprawde nawet ja tak nie potrafie :/ <a jestem uwazany za najwiekszego chama tego servera. wiec?
Ostatnio zmieniony przez B_S_E Nie 30 Sty, 2005 20:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
pindzior
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 20:17   

Jak tak można wyzywać od szczyli naszego rudu to skandal .Fakt może czasami gada jak katarynka ale każdemu z nas się zdarza nikt przecież nie jest św :x ,co do głosu ma troszkę inny jak słyszałem go pierwszy raz na serwie sam myślałem że mamy nowego towarka :D :D .Dobrze że był ciasteczkowy i mnie uświadomił że to facet jeszcze bym zaczął go podrywać i dopiero by była afera rozporkowa :hahaha: :hahaha: .Rudu konkretnie pisz nicki kto Cię wyzywa może wtedy admini zwrócą uwagę na te osoby. :faja:
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 20:43   Re: co z tego że mam 13lat i śmieszny głos

rudu13 napisał/a:
A np jak dzisiaj przed chwilą było conajmniej 2 @ na serwerze i nic ci mnie wyzywali że śmierdze i inne a admin jeszcze mnie zwracał uwage.........................
którzy admini, który serw? było to na say czy przeze micka?? opisz, wyciągniemy konsekwencje
 
jatokor



Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 117
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 20:46   

ja byłem i bubel na Bydzi po częci na sayu i przez micka
_________________
Gość nie raszuj bo to nie ładnie i czity też możesz wyłączyć
Gość to cziter mam demko !! !!
Ludzie też sie cieszą kogoś zastrzelą kogos powieszą
 
 
LuPo


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 18
Skąd: Warszawa
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 20:55   

Ups znowu wtopa :/ to bydzia nie sułek :/ .
_________________

 
 
bbl`



Klan: srogo
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 824
Skąd: ~chinatown
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 21:06   

Gralismy wtedy ja, nowik i jatokor. Rudu ja nic takiego nie widzialem żeby cie "wyzywali", sam jeszcze ich prowokowałeś do tego ...
_________________
PHOTOSHOP ALBUM

 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.