CS bydzia :: www.cs.telsten.com Strona Główna  
  •  FAQ  •   Szukaj  •   Użytkownicy  •   Grupy  •  Rejestracja  •   Zaloguj  • 


Poprzedni temat :: Następny temat
co z tego że mam 13lat i śmieszny głos
Autor Wiadomość
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 22:24   

Dobra rudu jestem z Tobą i na przyszłość jak ktoś będzie Ciebie obrażał to pisz na admin say-u (amx_chat) kto cie obraza i beda konsekwencje. :D
_________________

 
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Nie 30 Sty, 2005 22:36   

Faktycznie takie zdażenia mają miejsce .Rudolf do ciebie jedna uwaga jak ja jestem na serwerze i mówie że masz już sie nie odzywać do nich to masz być cicho a ja w tym czasie rozmawiam z nimi po swojemu .Przykład ostatnio wyzywali cie i posypały się kiki i nawet ban na 5 minut ale ty za to że nie byłeś dłużny też dostałeś kika.
Więc moja rada nie prowokuj wyciągaj jak coś logi i dawaj na forum ,a admini maja reagować na takie sytuacjie ,po to jesteście administratorami aby pilnować pożądku.
Myśle że po dniu dzisiejszym h@ wyciągną konsekwencjie
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
el.GrinGo^
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sty, 2005 08:10   

Rudu wieżdżaj na Sula, tu ci włos z głowy nie spadnie, tylko nie o godz. 0:00, bo o tej misiu to już naprawdę powinieneś spać :hahaha: :hahaha: :P
 
rudu13


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 20
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 31 Sty, 2005 15:52   

Gringo już nie będę siedział 2:00 w nocy bo teraz jest szkoła ferie sie skończyły ;( ;( ;( ;(
_________________
OD DZISIAJ ZMIENIAM ZACHOWANIE
głownie przez mikrofon nie będę nawijał jak ta katarynka :P :P

cieszycie sie??????
 
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sty, 2005 20:47   

rudu13 napisał/a:
a po za tym czasami gdy na mnie najeżdzają i nie ma admina na serwerze to gdy napisze że jak mnie wyzwą to dam logi na forum itp to oni mi piszą że znają adminów i g.ó.w.n.o im moge zrobić
jeśli jest to na say a nie na micka to daj czas i miejsce zajscia, z logów wyciągniemy i będą bany, jeśli na micka to demo nagraj

Ciastek a za co mają być konsekwencje wobec adminów ??
 
ciasteczkowy



Klan: PI 3.14
Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 803
Skąd: Sosnowiec
Wysłany: Pon 31 Sty, 2005 20:50   

Cytat:
którzy admini, który serw? było to na say czy przeze micka?? opisz, wyciągniemy konsekwencje

na poprzedniej stronie masz wszystko napisane którzy admini .
_________________
chcieliście wydymać ciastka to teraz ciastek wydyma was :D
 
 
nowik
Webmaster



Klan: Czasami ogladam
Dołączył: 14 Wrz 2005
Posty: 1277
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: Pon 31 Sty, 2005 21:03   

heh Cheetah tylko rudu tez nie jest bez winy ostatnio słyszałem jak przeklina przez mica :( a przy tym nikt go nie wyzywał ani nikt nic mu nie robił poprostu ot tak ale ja obiecuje ze w miare jak bede mogl to bede pomagał :D
_________________

 
 
Gepardzik
[Usunięty]

Wysłany: Pon 31 Sty, 2005 21:43   

ciastek musza być wsystkie informacje, nei tylko kto, godzina zajścia też, bo logi z serwera z jednego dnia miają kilkadziesiąt tysiecy linii :P
 
*G*


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 37
Wysłany: Pon 31 Sty, 2005 21:59   

Cheetah napisał/a:
ciastek musza być wsystkie informacje, nei tylko kto, godzina zajścia też, bo logi z serwera z jednego dnia miają kilkadziesiąt tysiecy linii :P

no to co??? do roboty Czitaszq a nie sie opierniczasz :D jush go go go :) przegladaj i wylapuj zlych ludzi :D :] :*
_________________
KCNNS ;* ;]
 
ljm


Dołączył: 16 Wrz 2005
Posty: 74
Skąd: Sulechów
Wysłany: Pon 31 Sty, 2005 22:03   

*G* napisał/a:
Cheetah napisał/a:
ciastek musza być wsystkie informacje, nei tylko kto, godzina zajścia też, bo logi z serwera z jednego dnia miają kilkadziesiąt tysiecy linii :P

no to co??? do roboty Czitaszq a nie sie opierniczasz :D jush go go go :) przegladaj i wylapuj zlych ludzi :D :] :*


gandzia pierwsza :P na BL z nia :hahaha: :hahaha: :*
_________________

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Template FISubSilver v 0.3 modified by Nasedo.